Galaxy J7 2017 İçin Yeni Görseller Paylaşıldı

Galaxy J7 2017 akıllı telefonlarına ilişkin yeni görseller paylaşıldı. Görsellerde yer alan detaylar neler? Galaxy J7 2017 akıllı telefonları nasıl teknolojilere sahip olacak?

Galaxy J7 2017 İçin Yeni Görseller Paylaşıldı

Samsung’un orta segment akıllı telefonlarının, üst modeli olarak değerlendirilen yeni seri Galaxy J7 2017 akıllı telefonları için belli başlı detaylar ortaya çıkmaya başladı. Sistemsel olarak yenilenmesi beklenen Galaxy J7 2017 modelinin son olarak ise renklerini ortaya koyan görsellerin paylaşıldığını gördük. Aslında genel olarak telefonların renklerini ortaya çıkarıyor olsa da Galaxy J7 2017 görsellerine göre telefonların tasarımlarında da ciddi değişimlerin olduğu görülüyor. Ekran kısmında bu seride de kavisli ekrana geçiş yaptığı görülen akıllı telefonun arka bölümünde ise belirgin anten çizgileri öne çıkıyor.

Galaxy J7 2017 Renkleri Neler Olacak?

Tasarımı tamamlayacak olarak gösterilen bir başka detay olan renk konusunda ise serinin 4 farklı seçenekler geleceği ve pembe, mavi, siyah gibi alternatiflerin olması bekleniyor. Ön kısımda yine fiziksel home tuşunun da kullanıldığı görülen akıllı telefonların eğer bu tasarımları gerçekse Galaxy J7 2017 modelinin çok daha başarılı seriler olacağı söylenebilir.

Teknik donanım kısmına bakacak olursak telefonların 3 GB RAM bellek seçeneğine sahip olacağı ve Exynos 7870 işlemcileriyle geleceği iddia ediliyor. Yeni modellerde yer alacak tüm bu özellik iddialarının hangilerinin doğru olduğunu ise Galaxy J7 2017 tanıtımıyla öğrenmek mümkün olacak. Bunun dışında yeni seri ile ilgili yeni bir haber ortaya çıktığında sitemizde bulabilirsiniz.   

galaxy j7 2017 Galaxy J7 2017 görselleri galaxy j serisi samsung
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.