Galaxy J7 (2016) Android Nougat Ortaya Çıktı

Galaxy J7 (2016) Android Nougat güncellemesi yavaş yavaş gözükmeye başladı. Galaxy J7 (2016) Android Nougat güncellemesi ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar.

Galaxy J7 (2016) Android Nougat Ortaya Çıktı

Kısa süre sonra Galaxy J7 yeni versiyonlarını tanıtması beklenen Samsung’un bir yandan da eski serileri için yeni güncellemeler hazırladığı ortaya çıktı. Galaxy J7 (2016) akıllı telefonları için hazırlandığı açıklanan yeni güncelleme için ise detaylarda yavaş yavaş gelmeye başladı. Bu noktada Galaxy J7 (2016) akıllı telefonlarının güncelleme olarak Android Nougat güncellemesi alacağı ortaya çıktı. Galaxy J7 (2016) Android Nougat güncellemesinin yayınlanacağının resmi olarak açıklanmamasına karşın son olarak güncellemenin performans testlerinde de ortaya çıktığını belirtelim.

Galaxy J7 (2016) Android Nougat Ne Zaman Gelecek?

Yenilenmiş olan Galaxy J7 (2016) akıllı telefonlarının şu an için Android Nougat test sürecine başladığı ortaya çıktı. Performans testlerine göre ortaya çıkan yeni güncellemenin ne zaman yayınlanacağı konusunda ise bir açıklama yok. Fakat performans testlerinde yeni güncellemenin denemelerinin devam etmesi Samsung’un çok kısa bir süre içerisinde yeni güncellemelerini sunacağını gösteriyor.

Yeni güncellemenin Galaxy J7 (2016) akıllı telefonlarına ne gizi özellikler getireceği ve bu özelliklerle beraber nasıl özelleştirmelerin yapılacağı da Samsung’un açıklamasıyla ortaya çıkacak. Bakalım yeni seride nasıl farklılıklar bizleri bekliyor olacak? Güncelleme Galaxy J7 (2016) kullanıcılarını memnun edecek mi? Tüm bu soruların cevaplarını Samsung verecek. Öncesinde ise bilgiler sadece iddia olarak kalmaya devam edecek.   

galaxy j7 (2016) android nougat güncellemesi android güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.