Galaxy C7 Modeline Android 7.0 Nougat Sürümü Yayımlandı

Samsung şirketi bir taraftan amiral gemisi olan modellerini Android 8.0 isimli Oreo sürümü ile buluşturmaya hazırlanmayı sürdürürken, öte taraftan maalesef çıkışının üstünden fazlası ile uzun bir zaman geçmiş bulunmasına karşın Galaxy C7 benzerindeki modelleri için Android 7.0 Nougat isimli güncellemesini daha yeni yayınlamakta.

Galaxy C7 Modeline Android 7.0 Nougat Sürümü Yayımlandı

Samsung  şirketi bir taraftan amiral gemisi  olan modellerini Android 8.0 isimli Oreo sürümü ile buluşturmaya hazırlanmayı sürdürürken, öte taraftan maalesef çıkışının üstünden fazlası ile uzun bir zaman geçmiş bulunmasına karşın Galaxy C7 benzerindeki modelleri için Android 7.0 Nougat isimli güncellemesini daha  yeni yayınlamakta.


Bu kapsam içerisinde Samsung şirketinin geçmiş olduğumuz sene Mayıs ayında duyurusunu yapmış olduğu orta seviyede yer alan akıllı telefonlardan bir tanesi olan Galaxy C7 modeli için Android 7.0 Nougat isimli güncellemesinin dağıtımına başlamış olduğu da resmi bir şekilde ortaya çıkmış oldu.

Yaklaşık olarak 1.142 MB'lik bir boyuta sahip bulunan güncelleme yenilenen Samsung Experience ile birlikte kullanıcı arayüzünde çok ciddi değişikliklere  de ev sahipliği yapmakta. Bunun yanında Always On Display ismine sahip olan özelliğinin geliştirilmiş olduğu güncelleme ile beraber, çoklu pencerenin desteği ve  de yeni Ayarlar menüsü de kullanıcılar ile buluşmuş oluyor.

Güncellemeden sonra ise bu cihazın çok daha iyi bir  şekilde performans göstermesi ve  çok daha uzun bir pil ömrünü sunacak olması bekleniyor. Android 7.0  isimli Nougat güncellemesinin Avrupa’da yer alan cihazlara tam olarak ne zaman ulaşacak olduğu ise henüz  net bir şekilde bilinmiyor.

samsung c7 android nougat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.