Galaxy A7 Modeline Bixby Konusunda Müjde

Samsung şirketi tarafından Galaxy A7 (2017) modeli için sanal asistanlardan Bixby konusundaki müjde kullanıcılarına verildi. Yapılmış olan açıklama ile beraber Galaxy A7 (2017) modeli kullanıcılara çok kaliteli bir deneyim sunmuş olacak.

Galaxy A7 Modeline Bixby Konusunda Müjde

 Samsung şirketi tarafından  Galaxy A7 (2017) modeli için sanal asistanlardan Bixby konusundaki müjde kullanıcılarına verildi. Yapılmış olan açıklama ile beraber Galaxy A7 (2017) modeli kullanıcılara çok kaliteli bir deneyim sunmuş olacak.

Galaxy A7 (2017)  modelinin bilmiş olduğunuz üzere Güney Kore içerisinde satışa sunulmamış idi. Bugün ortaya çıkmış olan detaylar ile beraber yeni A7 modelinin Bixby güncellemesi ile birlikte gün yüzüne çıkmış oldu.

İİk önce Galaxy S8 modeli ve de S8+ modelinin kullanıcılarına sanal asistanın deneyimini sunmayı başaran Samsung şirketi, daha sonra ise almış olduğu bir karar ile beraber, sanal asistanının mevcut kullanıcı kitlesini genişletip, yenilenmiş olan Galaxy Note 7 modeli ile tekrardan karşımıza çıkmış idi.

Şimdi de 2017 model olan Galaxy A7 modeli ile karşımıza çıkacak olduğu duyurulan Bixby, yalnızca Güney Kore'de yer alan kullanıcıları için gelecek olduğu açıklandı. 

Lakin bu yeni  olan Galaxy A7 modeli ise Kore'd bulunan  kullanıcılar için özel bir şekilde üretilecek. Bixby uygulamasının yerel kullanıcılara çok daha iyi hizmet verebilecek şekilde devamlı geliştirmeye devam eden Samsung şirketi, yeni bir konfigürasyon seçenekleri ile artık yerel  olan kullanıcılara daha da iyi  bir hizmet sunmuş olacak.

Tekrar Galaxy Note FE modelinde olduğu gibi fiziksel olan  Bixby tuşuna sahip bulunmayacak olduğu duyurulan bu yeni telefon sanal asistanın nerede ise bütün özelliklerini de kullanıcılarına sunmuş olacak.

 

 

samsung galaxy a7 bixby
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.