Galaxy A5'in 2017 Serisi İçin Nougat Güncellemesi Geldi

Samsung şirketinin çok uzun bir zamandır güncelleme beklemekte olan modellerinden bir tanesi Galaxy A5 modelinin 2017 serisi için Android 7.0 isimli güncellemesi ülkemiz içerisinde nihayet paylaşıldı!

Galaxy A5'in 2017 Serisi İçin Nougat Güncellemesi Geldi

Samsung şirketinin çok uzun bir zamandır güncelleme beklemekte olan modellerinden bir tanesi Galaxy A5 modelinin 2017 serisi için Android 7.0  isimli güncellemesi ülkemiz içerisinde nihayet paylaşıldı! 

Samsung şirketinin 2017 senesinin ilk çeyrek dönemi içerisinde tanıtımını yaptığı A 2017 serisinin üyelerinden bir tanesi olan Galaxy A5 2017 isimli modeli için uzun bir zamandır Android 7.0 Nougat  isimli güncelleme konusunda bir beklenti vardı. 

Yaklaşık  olarak  1.4 GB'lık bir dosya boyutu ile kullanıcılara sunulmuş olan olan Galaxy A5 modelinin 2017 serisi için gelen Nougat isimli güncellemesi, global pazar içerisinde bir süre önce çıkmış olan ancak ülkemiz içerisinde çok uzun bir zamandır büyük bir merak ile beklenmekte olan bir güncelleme idi. Nihayet en sonunda yayınlanmış olan bu güncelleme ile birlikte yenilenmiş  bir arayüz, Always on Display isimli yeni özelliği, geliştirilmiş bir çoklu sayfa deneyimi ve hızlı durumdaki ayarlar gibi çok önemli yenilikleri sunmakta.

Güncellemeyi ise kesinlikle WiFi/kablosuz internet üstünden indirmenizi tavsiye etmekteyiz. Güncelleme telefona indikten sonrasında ise kurulumu çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Güncellemeden sonra stabilite konusunda problem yaşayanların da telefonlarında yer alan bütün verileri yedekledikten hemen sonra cihazları içerisine temiz  bir kurulum yapmalarını önermekteyiz.

samsung galaxy a5 android nougat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.