Galaxy A Serisi İçin İnfinity Displey Konusunda Müjde

Samsung şirketinin beğeni kazanmış olan Infinity Display'i A serisi içerisinde de kullanılabilir. Firmanın premium modellere özel bir durumda olan ekranı orta sınıfta yer alan akıllı telefonlarında da kullanmayı planlamakta olduğu ortaya çıktı.

Galaxy A Serisi İçin İnfinity Displey Konusunda Müjde

Samsung  şirketinin beğeni kazanmış olan Infinity Display'i A serisi içerisinde de kullanılabilir. Firmanın premium modellere özel bir durumda olan ekranı orta sınıfta yer alan akıllı telefonlarında da kullanmayı planlamakta olduğu ortaya çıktı.

Infinity Display ise, bu senenin başlarında Samsung şirketinin Galaxy S8 modeli  ve Galaxy S8 Plus modelini tanıtması ile beraber ilk kez karşımıza çıkmış idi. Firma bu ekranı ayrıca Galaxy Note 8 modeli içerisinde de kullandı. Güvenilir durumdaki bir kaynaktan gelmiş olan bilgiye bakılırsa Samsung şirketi Infinity Display'i premium durumdaki orta sınıfta yer alan akıllı telefonlara da getirmek istiyor.

Infinity Display'in en önemli özelliği ise minimal çerçevelere sahip  bir durumda olması ve her 2 tarafı da kavisli bulunması. Bu şekilde de ekran - kasa oranı %80'in daha üstüne çıkmakta. Bu sene tanıtımı yapılan pek çok çok amiral gemisi modelinde ekran ve kasa oranın bu seviyelerde bulunması ise gelecek sene için orta segmentteki cihazlara da daha ince çerçeveli ekranların gelebilecek olduğunu gösteriyor.

LG Q6 modelinin G6 gibi fazlasıyla ince çerçevelere sahip bir durumda bulunması Samsung şirketinin Infinity Display'i  da A serisine getirmesi konusunda çok fazla etkili olabilir. Lakin firmanın bu cihazlarda çözünürlüğü  da Quad HD'ye yükseltip yükseltmeyecek olduğu henüz belli bir durumda değil.

 

samsung galaxy a infinity display
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.