Galaxy A Serisi Bu Sene Üzecek

Samsung şirketinin en popüler akıllı telefon serisinden biri olan Galaxy A 2018 senesi içerisinde çok daha yeni bir tasarım ile karşımıza çıkmış olacak

Galaxy A Serisi Bu Sene Üzecek

Samsung şirketinin en popüler akıllı telefon serisinden biri olan Galaxy A 2018 senesi içerisinde çok daha yeni bir tasarım ile karşımıza çıkmış olacak. Pekala çerçevesiz tasarım ile gelmesi beklenilmekte olan Galaxy A 2018 senesinin serisi, hangi fiyat aralıklarında yer almış olacak?

Samsung şirketinin Galaxy S8  modeli ile kullanmaya başlamış olduğu yeni çerçevesiz tasarım dillerinden sonsuz ekran, Galaxy Note 8 modeli ile beraber de kullanılmaya devam etti. Artık pek çok büyük üreticinin çerçevesiz olan tasarımları tercih etmiş olduğu günümüzde Samsung şirketi de elbette geri kalmamakta.

Ortaya çıkmış olan sızıntılardan ise  Samsung şirketinin 2018 senesi içerisinde orta segmentte konumlandırılmış akıllı telefon serisinden Galaxy A modellerinde sonsuz ekran tasarımını kullanacağı iddialarının olması tüketiciyi  çok fazla heyecanlandırdı. Özellikle ülkemiz içerisinde 1.600 ila 2.300 liranın aralığında satışa sunulmuş olan güncel durumdaki Galaxy A serisi, 2018 senesi içinde çok büyük beklentiler oluşmasına sebep oldu.


Fakat maalesefki en son ortaya çıkan iddialarda bu beklentilerin gerçekleşmeyecek olduğu yönünde. Yeni gelecek Galaxy A serisi içerisinde de sonsuz ekran teknolojisini kullanacağı açıklanan Samsung şirketi, fazlası ile zorlu bir üretim sürecinden geçmekte. Durum bu şekilde olunca ise elbetteki maliyetler artmakta.

Gelişmiş olan donanımlar, artmakta bulunan maliyet masrafları ve de ülkemizde içerisindeki yüksek kurlar göz önüne alındığı zaman Galaxy A modelinin 2018 serisinin geçmiş olduğumuz senenin amiral gemi modellerinin fiyatları ile piyasa çıkacak olması da muhtemel. Tabiki bütün bunların birer iddiadan ileri geçmediğini de son bir kez hatırlatmış olalım.

samsung galaxy a galaxy a 2018
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.