Fitbit'e Ait Akıllı Saat Bu Senenin Sonunda Çıkacak

Fitbit şirketi akıllı saat pazarına girmesi merak ile beklenmekte olan üreticilerin arasında yer almakta.

Fitbit'e Ait Akıllı Saat Bu Senenin Sonunda Çıkacak

Fitbit şirketi akıllı saat pazarına girmesi merak ile beklenmekte olan üreticilerin arasında yer almakta. Senenin 2. çeyreğine ait olan finans raporunu açıklamış durumdaki firma, akıllı saatinin  tam olarak ne zaman raflarda bulunacağını da açık bir şekilde duyurdu. Üretim problemi sebebiyle duyurusu gecikmiş olan akıllı saat, sene sonunda satışa sunulmuş bir durumda olacak.

Sonuçların değerlendirilmiş olduğu toplantıda konuşma gerçekleştiren Fitbit CEO’su  görevindeki James Park, akıllı saat içerisinde yer alacak özellikler ile ilgili de bilgiler verdi. Saat sağlık ile fitness takip gibi özelliklerinin yanında GPS taşıyor olacak ve  de 50 metreye kadarlık bir suya dayanıklı durumda olacak. Platformlar arasındaki uyumluluk ve de 1 günden çok daha fazla pil ömrü ise Park’ın bahsetmiş olduğu özellikler arasında bulunuyor.

Fitbit  şirketine ait olan akıllı saatinin tam hangi tarih içerisinde piyasaya çıkacağı ile ilgili ise halen sessizliğini korumakta. Toplantı içerisinde soruları cevaplamış olan Fitbit’in finans şefi  görevindeki Bill Zerella, 3. çeyrekteki gelirlerinin büyük bir bölümünün mevcut ürünlerden gelecek olduğunu belirtti. Dolayısı ile akıllı saatin senenin son çeyreğinden daha önce satışa sunulacak olması da beklenmiyor.

Fitbit şirketi akıllı saat pazarı içerisinde başarılı olacağı ile ilgili kendisinden fazlasıyla emin görünmekte. Pazar içerisinde ''kendisine özgü'' bir noktada konumlanacak olduğunu da açıklayan Fitbit, sağlık ile fitness ürünleri içerisindeki başarısının da kendine yardımcı olabileceğine inanmakta.

fitbit akıllı saat finans raporu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.