Fitbit Şirketi Lonic İsimli Akıllı Saatinin Duyurusunu Yaptı

Uzun bir süre devam eden söylentilerin hemen sonrasında Fitbit şirketi sonunda yeni akıllı saatlerinden Ionic’i resmen duyurdu.

Fitbit Şirketi Lonic İsimli Akıllı Saatinin Duyurusunu Yaptı

Uzun bir süre devam eden söylentilerin hemen sonrasında Fitbit  şirketi sonunda yeni akıllı saatlerinden Ionic’i  resmen duyurdu. Mobil ödeme teknolojisi ile birlikte, geniş renkli ekrana sahip ve hafif  bir tasarımla gelecek cihaz özellikle de sporcular için yeniden tasarlandı.

IFA 2017'den önce yeni akıllı saatini duyurmuş olan Fitbit şirketi, cihazı bu senenin Ekim ayına kadar satışa çıkartmayacak. Buna karşın Ekim ayı içerisinde Ionic’in bütün büyük pazarlara girecek olması bekleniyor. Tabiiki yine de net bir çıkış tarihi ve de tam bir şekilde nerelerde yer alacağı hiç bir şekilde belli değil.

Yeni  çıkacak akıllı saat  ise suyun  tam 50 metre altına kadar olan mesafede dayanıklı  bir durumda olacak. Yani deniz içerisinde, havuzda yüzüldüğü esnada veyahut duşa girerken rahat bir şekilde kullanabileceksiniz. Cihaz  ayrıca alüminyum ve plastik karışım iken, premium özellikli bir tasarıma da sahip. Aynı zaman içerisinde üstünde 3 adet fiziksel tuşta yer alıyor ve spor esnasında kullanımı basitleştiriyor.

Fitbit şirketine ait olan Ionic’in halen ekran boyutu belli olmasa bile, çözünürlüğünün en az 384x250 oranlarında bulunduğunu ve de çizilmelere karşı Gorilla Glass 3 özellikli bir cam kullanılacak olduğu biliniyor. Aynı zaman içerisinde ekranı da Apple Watch 2 modeli kadar parlak bir durumda olacak ve  de 1.000 nite kadar ulaşabiliyor olacak.

Akıllı saat içerisinde Fitbit OS isimli işletim sistemi kullanır iken, çok daha fazla özellik ve de uygulamaya ise izin verilmekte. Cihaza kendisine ait uygulama mağazasından 3. parti  bazı yazılımları da indirebiliyor olacaksınız.

fitbit lonic akıllı saat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.