Fishball İle 360 Derece Video ve Fotoğraf Çekimi Yapabilirsiniz

Dünya üzerindeki ilk 360 derecelik akıllı telefon lensi sloganı ile karşımıza çıkmış olan Fishball, sahip bulunduğu küçük boyutu ve de ilkelliği sayesinde göz boyamakta.

Fishball İle 360 Derece Video ve Fotoğraf Çekimi Yapabilirsiniz

Dünya üzerindeki ilk 360 derecelik akıllı telefon lensi sloganı ile karşımıza çıkmış olan Fishball, sahip bulunduğu küçük boyutu ve de  ilkelliği sayesinde göz boyamakta. Ön kısımda ve arka kısımda olmak üzere 2 tane lensi yer alan Fishball, 360 derecelik fotoğraf ve de video çekimi yapabiliyor.

Herhangi bir şekilde  şarja, hafıza kartına ya da farklı bir şeye ihtiyaç duymamakta olan Fishball’u kullanmak fazlasıyla basit. Lensi yalnızca telefonunuzun kamerasına takmakta, Fishball isimli uygulamasını App Store üzerinden indirmekte ve de 360 derecelik fotoğraf ile videolar çekmeye başlamaktasınız.

Çekmiş olduğunuz fotoğraf ile videoları basit bir şekilde sosyal medya hesaplarınıza yükleyebilmekte olduğunuz gibi, aynı zaman içerisinde arkadaşlarınıza yollayıp, onlarında Fishball  isimli uygulaması sayesinde 360 derecelik fotoğraf ile videolarınızın keyfini çıkartabilmesi olanaklı.

Şimdilik yalnızca iPhone 7 modeli, 7 Plus modeli, 8 modeli, 8 Plus  modeli ve 10 modelini desteklemekte olan Fishball, Indiegogo üstünden türlü paketlerle desteklerinizi beklemekte.

Aşağıda  bulunan fiyatlara, Türkiye'ye gelmesi amacıyla 20 dolarlık bir kargo ücreti eklemenizin gerekli olduğunu da hatırlatalım.

Gümrük ile ilgili limitinin 20 Kasım 2017 itibari ile 30 Euro  tutarında olduğunu da belirtmekte yara var. Tabii ki de gümrük limitine, kargonun tutarı dahil  durumda değil.

Satışa sunulmuş olan paketlerden bir kısmı;

1 Tane Fishball => 49 Dolar
1 Tane Fishball Paketi (Fishball ile birlikte kılıf ve  de temizleme bezi içermekte) (100 tane stok) => 49 Dolar
1 Tane Fishball Paketi (Fishball ile birlikte kılıf ve de temizleme bezi içermekte) => 59 Dolar
2 Tane Fishball Paketi (Fishball ile birlikte kılıf ve de temizleme bezi içermekte) => 99 Dolar

fishball ios apple
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.