Final Cut Pro X Programına 10.4 Güncellemesi Duyuruldu

Apple şirketinin tarafından geliştirilmiş olan Final Cut Pro X isimli program için 10.4 sürümü de adeta gümbür gümbür gelmekte.

Final Cut Pro X Programına 10.4 Güncellemesi Duyuruldu

Apple şirketinin tarafından geliştirilmiş olan Final Cut Pro X isimli program için 10.4 sürümü de adeta gümbür gümbür gelmekte. Geliştirilmiş olan renk araçları, VR ile HDR iş akışlarına bir destek, özel arama yapma tabloları, HEVC isimli desteği ve çok daha fazla özellik yeni sürüm ile beraber kullanıcılara sunulmuş olacak.

Günümüzün kreatif editörlerinin ihtiyaçlarına yönelik bir şekilde tasarlanmış olan Final Cut Pro X programı, başarılı bir video düzenleme araçları ve fazlası ile güçlü bir medya düzeni sunmakta. Yazılım ise, Mac bilgisayarlar ile birlikte macOS High Sierra işletim sistemi için optimize edilmiş  ve inanılmaz performansı ile birlikte öne çıkmakta.

Üçüncüsü yapılan Geleneksel Final Cut Pro X Programı Yaratıcı Zirvesi etkinliğine katılmış olan kullanıcılar tarafından gerçekleştirilen paylaşımlara bakılır ise yeni sürümde kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını giderecek cinsten. Öte yandan, tanıtımlar esnasında yeni iMac Pro içerisinde 8K bir gösterim yapılmış bulunması da oldukça dikkat çekici.

Yeniliklerin arasında ortaya çıkmış olanlarsa  şöyle;

–Sanal Gerçeklik (VR) ile iş akışlarına bir destek,
–360 derecelik yapımlar ile geçişler,
–Yüksek Dinamik Aralık (HDR) bir iş akışının desteği,
–Geliştirilmiş tekrardan tasarlanmış olan renk araçları,
–Renk tekerlekleri,
–Yüksek Verime sahip Video Kodlama (HEVC) ile ilgili desteği,
–Otomatik bir beyaz seçicisi,
–Özel  bir arama tablosunu yükleme,
–iOS iMovie programındaki zaman akışlarının doğrudan içe aktarılabilmesi.

Şu anda yazılımın çıkma tarihi ile alakalı net bir açıklama bulunmuyor ancak beklentiler bu sene bitmeden 10.4 isimli sürümünün sunulacak olduğu yönünde.

apple final cut pro x güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.