FIFA 18'den Süper Lig Açıklaması

EA Sport şirketinin en sevilen futbol oyunlarından biri olan FIFA 18, Türk asıllı hayranlarını sevindirebilecek bir haber ile karşımıza çıkmış oldu.

FIFA 18'den Süper Lig Açıklaması

EA Sport şirketinin en sevilen futbol oyunlarından biri olan FIFA 18, Türk  asıllı hayranlarını sevindirebilecek bir haber ile karşımıza çıkmış oldu. TFF ile yapılmış olan anlaşma kapsamında Süper Lig FIFA 18 oyunu içerisinde yer almış olacak!

EA Sport şirketinin tarafından geliştirilmiş olan FIFA 18 oyunu, içinde yer aldığımız 2017 senesinin en fazla merak edilmekte olan oyunlarından biri. 

Türkiye futbolunun uluslararası alan içerisinde daha da büyümesi ve  de tanıtılması ile ilgili fazlasıyla önemli bir anlaşma yapmış olan Türkiye Futbol Federasyonu, EA Sport şirketi ile üç senelik özel bir anlaşmayı yaptı. Bu yapılmış olan özel anlaşma ile beraber Süper Lig’de bulunan 18 tane Türk takımı FIFA 18 ile birlikte FIFA 19 ve de FIFA 20’de futbolseverler ile buluşmuş olacak.

Her sene milyonlarca sayıdaki bir futbolsever tarafından tercih edilmekte olan FIFA serisindeki oyunlar, bu senede yüksek çözünürlüğe sahip taraftarlar, yenilenmiş olan taraftar hareketleri, pankartlar ve de gerçeğe çok yakın hareketler ile birlikte karşımıza çıkmaya hazırlanmakta.

29 Eylül 2017 tarihi içerisinde raflardaki yerini alabilecek olan FIFA 18 oyunu, Süper Lig içerisinde  2017 ie 2017 sezonu içerisinde mücadele edecek durumda olan 18 tane takımın kadroları, orijinal formaları ile beraber Türkçe dilinde de oynanabiliyor olacak.

fıfa 18 ea sport tff
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.