FIFA 18 için Resmi Tanıtım Videosu Geldi

FIFA 18 oyunu için ilk fragman geldi. FIFA 18 için gelen fragmanda nasıl detaylar öne çıktı? Oyunun çıkış tarihi ne zaman?

FIFA 18 için Resmi Tanıtım Videosu Geldi

Futbol oyunu denildiğinde akla ilk gelen oyunlardan biri olan FIFA, kısa bir süre sonra yeni oyunuyla gündeme gelecek. Oyun alanında en başarılı firmalardan biri olan EA Games tarafından kullanıcılara sunulan FIFA serisinin bu kadar başarılı bir yapım olmasıyla beraber, serinin hemen her oyunu da merakla beklenmeye başlıyor. Son olarak geçtiğimiz sene FIFA 17 serisi ile kullanıcıların karşısına çıkan serinin şimdi ise FIFA 18 hazırlıklarının ortaya çıktığı biliniyor. Merakla beklenen yeni oyunun son olarak beklenen fragmanı da yayınlandı. Peki oyunun resmi fragmanın da nasıl detaylar dikkat çekiyor?

FIFA 18 İlk Resmi Tanıtım Fragmanı

EA Games’in bu sene içerisinde piyasaya süreceği yeni oyunu olan FIFA 18 için bugün itibariyle yayınlanan resmi videoda oyunun detayları da netlik kazandı. Tamamen Ronaldo üzerinden hazırlanan kısa videoda oyunun aynı oyun motorunu kullandığı ortaya çıkmış oldu.

Kısa sürede tanıtımlarının da yenilerinin gelmesi beklenen FIFA 18 oyununun ilk fragmanında aynı zamanda oyunun çıkış tarihi konusunda da bilgiler verildi. Çıkış tarihi için ise EA Games 29 Eylül tarihini gösterdi. Bu tarihten önce yapımın ne zaman resmi tanıtımının yapılacağı konusunda ise henüz bir bilgi olmadığını da belirtelim. Şimdiden ilgi odağı haline gelen FIFA 18 tanıtım videosunu ise aşağıda bulabilirsiniz.

fifa 18 fifa 18 video
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.