Far Cry Hayranlarına Müjde! Far Cry 5 İddialı Geliyor

Far Cry 5 oyunu hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. Oyun Ubisoft tarafından resmi olarak duyuruldu. Far Cry 5 oyunu ne zaman ve nasıl özelliklerle gelecek? İşte oyunun ilk detayları.

Far Cry Hayranlarına Müjde! Far Cry 5 İddialı Geliyor

Oyun dünyasının en uzun soluklu serilerinden biri olma yolunda ilerlemeye başladı. Son olarak Far Cry 4 oyunuyla kullanıcıların karşısına çıkan yapımın büyük oranda başarı elde ettiği de belirtilmişti. Gelişmiş grafik yapısı yenilenmiş dinamikler gibi birçok eklentiyle beraber gelen oyun Ubisoft’un takdir toplamasını da sağlamıştı. Tüm bunlardan sonra markanın beğeni toplayan oyun serilerine devam edeceği de ortaya çıktı. Bu kez Ubisoft yaptığı açıklamada Far Cry 5 oyununun duyurusunu gerçekleştirdi. Ubisoft tarafından yapılan açıklamayla beraber E3 oyun fuarında yeni seri Far Cry 5 oyununu görebileceğiz. Peki oyunun detayları belli mi?

Far Cry 5 Oyunu Çok İddialı Geliyor

Bu noktada oyunun bir hayli iddialı olacağı belirtiliyor. Far Cry 4 serisinde yer alan hikayenin değiştirileceği ve Far Cry Primal oyununda olduğu gibi özel bir seri sunulacağı belirtiliyor. Far Cry 5 oyununda yer verilecek olan hikayenin ise Vahşi Batı konulu olacağı ilk gelen iddialar arasında.

Şimdilik sadece 2018 yılının başlarında çıkacağı netlik kazanan oyunun daha ne gibi detayları bulunacağı ise Ubisoft tarafından açıklanacak. E3 2017 fuarında ise tüm detayların ortaya çıkması bekleniyor. Oyunun hikayesinde kullanılan dinamiklere kadar her şeyi bu fuarda öğreneceğiz.  

farcry 5 farcry 5 çıkış tarihi ubisoft E3 2017 oyun fuarı farcry
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.