Far Cry 5 Türkiye Satış Fiyatı Netleşti

Far Cry 5 oyunu için yeni bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Bu kez Far Cry 5 oyununun satışa çıkacağı fiyat konusunda bilgiler paylaşıldı. Türkiye için Far Cry 5 fiyatları neler? işe cevabı.

Far Cry 5 Türkiye Satış Fiyatı Netleşti

Oyun dünyasına yeni bir soluk getirmesi beklenen Far Cry 5 hakkında sürekli yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak oyunun hikayesi hakkında bilgiler veren birçok video paylaşımı yapılmıştı. Yapılan tüm video paylaşımlarıyla beraber oyunun Vahşi Batı temasıyla geleceği ve bunun dışında yapımın grafiklerinin de üst düzey olacakları görülmüştü. Hemen her paylaşımda biraz daha fazla detayı görülen oyunun kötü karakterlerinin de bulunduğu paylaşımların yapılmasının ardından şimdi ise Far Cry 5 oyunu hakkında beklenen fiyat açıklaması geldi.

Far Cry 5 Ne Kadar Fiyatla Satılacak?

Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor ki oyunun satış fiyatı belirlenirken 3 farklı paketin piyasaya sürüleceği de açıklanmış oldu. Standart, Gold Edition ve Deluxe Edition olarak 3 farklı paket ile çıkış yapacak olan oyunun fiyatları ise şöyle;

Bilgisayar sürümü: Standart 240 TL, Deluxe versiyon 280 TL, Gold Edition 360 TL

PS4 Sürümü: Standart 269 TL, Deluxe versiyon 299 TL, Gol Edition 329 TL

XBOX One Sürümü: Standart 269 TL, Deluxe versiyon 299 TL, Gold Edition 329 TL

Tüm bu fiyatlarla beraber oyunun ön siparişleri de açılmış durumda. Serinin ön siparişlerine dahil olan kullanıcılara hediyeler olup olmayacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Far Cry 5 yapımının tanıtımına kadar ise oyunun sürekli yeni bir bilgisi ortaya çıkmaya devam edecek.  

Far Cry 5 Far Cry 5 fiyatları Far Cry 5 ne kadar Far Cry 5 Türkiye fiyatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.