Far Cry 5 Oyunu İçin Yeni Videolar

Far Cry 5 oyunu için yeni videolar yayınlandı. Oyun hakkında ilk bilgileri veren videolarla beraber Far Cry 5 yapımının işleyeceği temada ortaya çıktı. İşte detaylar.

Far Cry 5 Oyunu İçin Yeni Videolar

Oyun dünyasının en çok beklenen yapımlarından biri olarak değerlendirilen Far Cry 5 yapımı için tanıtım tarihi yaklaştıkça oyunun hakkında yeni detaylarda ortaya çıkmaya başladı. Ubisoft’un Far Cry serisi için en iddialı yapımlardan biri olması beklenen son serinin bu noktada yeni videoları yayınlandı. Oyunun nasıl bir yapıya sahip olacağını gösteren yeni videolarla beraber, Ubisoft’un bu seride nasıl bir hikaye kullanacağı da ortaya çıkmış oldu. Şimdiden ilgi odağı haline gelen Far Cry 5 serisinin bu videolara göre vahşi batı temalı olduğu ise kesinleşmiş oldu.

Far Cry 5 Ne Zaman Tanıtılacak?

Oyun için sadece ön bilgilendirme videoları olarak yayınlanan bu videolarda merakla beklenen hikayenin kesinleşmiş olmasının yanında, oyunda nasıl bir yapı kullanılacağı da görüldü. Bu noktada Far Cry 5 serisinin bambaşka bir oynanış yapısına sahip olacağı ve western yapısını oyunculara sunacağı da görülüyor.

Şimdilik ön bilgilendirme videolarıyla merak uyandıran Far Cry 5 yapımının ilk detaylı tanıtım videosunun ise bu hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor. Oyunun tanıtımı için ise E3 Oyun Fuarı tanıtımlarını beklemek gerekecek.   

far cry 5 far cry 5 video far cry ubisoft
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.