Fallout 4 Ücretsiz Sürüm Geliyor

Fallout 4 oyunu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak geliyor. Fallout 4 serisini ücretsiz oynamak için ne yapmak gerekli?

Fallout 4 Ücretsiz Sürüm Geliyor

Oyun dünyasında en önde gelen yapımlardan biri olarak gösterilen Fallout 4, serinin en başarılı yapımlarından da biri olmayı başarmıştı. Hem firmanın yeni oyunlarında yaptığı değişimler hem hikayenin geldiği nokta hem de oyunun genel grafik yapısı Fallout 4 serisinin beklenenden üste bir ilgi görmesini de sağlamıştı. Yayınlanmasının üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen hala gündemde olan serilerden biri olan Fallout 4 yapımı hakkında son olarak sevindirici bir haber geldi. Oyun tutkunlarını sevindirecek haberde yapımın bir süre için ücretsiz olacağı açıklandı.

Fallout 4 Nasıl Ücretsiz Oynanacak?

Oyunu ücretsiz olarak oynamak isteyen kullanıcıların bilmesi gereken bazı püf noktalar var. Özellikle kullanıcıların bilmesi gereken oyunun sadece hafta sonu içerisinde ücretsiz olacağı. Yapılan açıklamada yapımın 25 Mayıs tarihinden itibaren ücretsiz olarak indirilmeye açılacağı ve Fallout 4 oyununun hafta sonuna kadar da ücretsiz olarak oynanabileceği belirtildi. Fallout 4 için yapılan bu açıklamayla beraber oyunun ücretsiz olarak sunulacağı da netlik kazanmış oldu.

Bunun dışında oyunu satın almak isteyen kullanıcıların ise indirim süresi içerisinde oyunu %64 indirimle satın almaları da mümkün olacak. İndirimde oyunun ücretsiz versiyonu bittikten sonra bir süre daha devam edecek. Ücretsiz oyunu oynamak için ise Steam hesabınızın olması gerekiyor. Eğer konsol kullanıcısıysanız bu durumda da sadece Xbox için Xbox Live Gold üyeliğiniz olmalı. Ayrıca PS4 üzerinden de store ile oyunu indirebilirsiniz.    

fallout 4 ücretsiz fallout steam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.