Facebook'taki Yorumlarda Büyük Bir Değişiklik

Facebook platformu şimdi ise yorumlar kısmının çok daha dikkat çekici bir duruma gelmesi amacıyla kolları sıvamış bir halde. Test sürecinde bulunan bu renkli yorum özelliği ise, sosyal ağı çok daha renkli bir duruma getirecek.

Facebook'taki Yorumlarda Büyük Bir Değişiklik

Facebook platformu şimdi ise yorumlar kısmının çok daha dikkat çekici bir duruma gelmesi amacıyla kolları sıvamış bir halde. Test sürecinde bulunan bu renkli yorum özelliği ise, sosyal ağı  çok daha renkli bir duruma getirecek.

Facebook platformu, renkli  bir arka plana sahip durumdaki metin gönderilerinin kullanım alanlarını biraz daha genişletme niyetinde gibi gözükmekte. Sosyal  olan ağ, bu  bahsi geçen özelliğini yorumlara da genişletmek amacıyla hazırlıklara hızlı bir şekilde başlamış bir halde.

Facebook platformunun tarafından şimdilik çok sınırlı bir sayıda kullanıcıya sunulmuş olan bu özellik sayesinde, sosyal ağa ait yorumlar kısmı ciddi bir anlamda değişmiş olacak. Yorum yazma esnasında üst tarafta yer alan renk seçeneklerinden bir tanesini seçip yorumunuzun renkli bir şekilde çıkmasını ve de çok daha dikkat çekici  bir durumda olmasını sağlayabileceksiniz. Bu  belirtilen özelliğin şu anda yalnızca mobil platformda yer almakta olduğunu da belirtmekte yarar var..

İlk önce geçtiğimiz senenin Aralık ayında sunulmuş olan renkli arka plana sahip gönderi özelliği ilk önce Android kullanıcılarına, daha sonrasında ise iOS kullanıcına ve de son olarak web arayüzü için getirilmişti. Renkli durumdaki yorumların herkes için  tam olarak ne zaman resmi  olan Facebook uygulamasına dahil edilecek olduğu konusunda herhangi bir şekilde bilgi yer almıyor fakat geldiğinde yorumlarında adeta göz alacak olduğu kesin. 

 

facebook yorum renk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.