Facebook'ta Yarın Teslim Tarihi Paylaşımları

Facebook'ta 'Yarın Teslim Tarihi' diye başlayan yeni bir mesaj paylaşılmaya başlandı. Bu mesajın içeriği gerçek mi?

Facebook'ta Yarın Teslim Tarihi Paylaşımları

Asparagas haberlerin önüne geçemeyen Facebook, şimdilerde ise "Yarın teslim tarihi" içerikli bir sahte bir mesaja daha gündeme geldi. Facebook'ta paylaşılan "Yarın teslim tarihi" diye başlayan içeriğe göre; paylaştığınız her şey sözde herkese açık olacakmış. Tabii ki de şimdiye kadar olanlar gibi bu içerikte gerçeklik taşımıyor.

İşte O Metin

Yarın teslim tarihi...!!!!!!!
Paylaştığımız herşey, yarın herkese açık olacakmış. Silinmiş veya izinsiz olan mesajlar bile. Sadece bir bitti ve önlem almak her zaman için tercih edilir.. Kanal 13 Facebook'ta gizlilik konusunda konuşmuşlar. (Facebook'u veya Facebook'a fotoğraf, bilgi, mesaj ve gönderiler, hem geçmiş hemde gelecekte kullanmak için facebook izni ile herhangi bir tarafa izin vermem..) Bu ifade ile Facebook 'a, bu profili ve /veya içeriği doğrultusunda bana karşı herhangi bir eylem alabilmesi kesinlikle yasaktır..
Gizlilik ihlali ve yasası, yasalar tarafından ceza (1_308_1_1_103 308_103 ve Roma tüzüğü...) Not: Facebook artık kamu taraf.. Tüm üyelerin bu şekilde bir not göndermesi gerekiyor.. İsterseniz bu sürümü kopyalayıp koyun.. Böyle bir ifadeyi en az bir kez yayınla, Teknik olarak fotoğraf kullanımı ve profilimdeki bilgilerin iradem dışında kimseyle paylaşmasına izin vermiyorum ...
Guvenliginiz için sizde kopyalayin ve paylaşın. Adıma Açılan Başka Bir Hesapla Alakam Yoktur. (Tarih).

facebook yarın teslim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.