Facebook'a Beğenmeme Butonu Da Dahil Oluyor

Facebook ile ilgili yeni gelişme var ! Facebook, uzun zamandır beklenen beğenmeme butonunu nihayet devreye sokuyor. Artık Facebook'ta beğenmeme butonu aktif olarak kullanılabilecek.

Facebook'a Beğenmeme Butonu Da Dahil Oluyor

Sosyal medya sitelerinden Facebook, uzun yıllardır bu alanda adeta lokomotif olarak yoluna devam ediyor. Facebook'ta bilindiği üzere şuan da insanlar paylaşılan gönderileri isterlerse beğenebiliyorlar. Aynı zamanda kızgınlık , mutluluk ve benzeri emojiler de gönderebiliyorlar. Ancak hala beğenmeme butonu gelmiş değil. Beğenme butonu bulunuyorken beğenmeme butonunun yer almıyor oluşu dikkat çekerken uzun bir zamandır da söz konusu butonun da uygulamaya dahil edileceği konuşulmaktaydı. Ve elimize ulaşan bilgilere göre öyle de olacak. 

Facebook, Facebook Messenger uygulaması için geçerli olmak üzere çok yakın bir tarihte beğenmeme butonunu da aktif hale getirecek. Bunun yanında, tepki butonunun da devreye sokulması bekleniyor. Yani beğenmek haricinde tepki de gösterebileceksiniz.

ŞİKAYETLER AZALABİLİR

Facebook ortamına gelecek olan bu özellikler ile beraber Facebook'a iletilen şikayetlerde ciddi bir azalma gölülebilir. Çünkü taktir edersiniz ki şuan da insanlar beğenmediği, aykırı buldukları, tepki göstermek istedikleri gönderileri görünce genellikle şikayette bulunmayı tercih ediyorlar. Ancak tepki ve beğenmeme butonları bulunursa şikayet yerine tepki gösterebilecekler. 

 

facebook beğenmeme butonu facebook tepki butonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.