Facebook Platformundan Mükemmel Bir Yenilik

Facebook platformu, güvenlik ile gizliliğine önem vermekte bulunan çekingen durumdaki kullanıcıları platformu içerisine dahil etmek amacıyla yeni bir profil çeşidine imzasını atacak gibi gözükmekte.

Facebook Platformundan Mükemmel Bir Yenilik

Facebook platformu, güvenlik ile gizliliğine önem vermekte bulunan çekingen durumdaki  kullanıcıları platformu içerisine dahil etmek amacıyla yeni bir profil çeşidine imzasını atacak gibi gözükmekte.

Yalnızca yakın arkadaşlarınızın görebilecek olduğu bir tane özel Facebook profili oluşturmak yakın bir zamanda olanaklı bir duruma gelebilir. Facebook platformu, özel bir profil modu amacıyla test sürecine başlamış bir halde.

En son olarak Android işletim sistemi için Facebook platformuna ait betasının APK dosyasını mercek altına almış olan Devesh Logendran tarafından fark edilmiş olan bu özelliğe ait olan Özel Profil Oluştur düğmesinin daha halen çalışmadığı ve de bu özelliğin tam olarak ne şekilde hizmet verecek olduğu ise henüz bilinmemekte.

Hali hazırda yer alan profil detaylarınızı ve de Zaman Tüneli paylaşımlarını tam olarak kimlerin görüp göremeyecek olduğunu belirleyebiliyorsunuz. Yani gelecek olan bu yenilik mevcut bulunan bir özelliği değişik bir biçimde devam ettiriyor da olabilir. Öte yandan, bu komple yeni bir özellikse, yakın olan arkadaşlarınız profilinizin bu yeni özel sürümünü görüntülenmiş olduğunu bilecek mi o ise çok ayrı bir merak konusu durumunda.

Gizlilik ile birlikte güvenliğine çok önem veren kişilerin de artık  Facebook platformuna adım atabilmesini basitleştirebilecek olan özelliği, Google Plus ile birlikte sunulmuş çevreler (circles) özelliğine de benzetebilmekte olanaklı. Kısaca açıklamak gerekirse en yakın durumdaki arkadaşlarınızı, eş ve dosttan ayırmak basit bir duruma gelecek.

Tabii ki  de Facebook’un devamlı olarak yeni bazı özellikleri test etmiş olduğunu ve bunlardan bazılarının hiçbir zaman sunulmayabilecek olduğunu da aklımızın bir kısmında tutmamız gerekli.

facebook arkadaş profil modu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.