Facebook Platformunda Keşfet Akışının Çıkışı Açıklandı

Facebook platformunun tarafından kullanıcıların yeni paylaşılan gönderileri keşfetmesini sağlayabilmek amacı ile geliştirilmiş durumdaki Keşfet Akışının sonrasında resmi çıkışını gerçekleştirmekte.

Facebook Platformunda Keşfet Akışının Çıkışı Açıklandı

Facebook platformunun  tarafından kullanıcıların yeni paylaşılan gönderileri keşfetmesini sağlayabilmek amacı ile geliştirilmiş durumdaki Keşfet Akışının sonrasında resmi çıkışını gerçekleştirmekte. 

Sosyal platformun test sürecini devam ettirdiği pek çok özellikten bir tanesi olan Keşfet Akışı, yeni bazı şeyler keşfedilmesi amacıyla tasarlanmış  olan bir Haber Akışıdır. Bu yeni seçenek ile yalnızca arkadaşlarınızdan ve de takip etmiş olduğunu sayfalardan gönderilerin yerine herkese açık durumdaki profillerden ve ilgilenebilecek olduğunu sayfalardan çeşitli içerikler önünüze serilmekte.

Bu bahsi geçen gönderiler belirli bir sayfa ismi ile beraber ''Takipçilerin Arasında Popüler'' ya da ''Arkadaşlarınızın Arasında Popüler'' biçimdeki etiketlendirmeler bunların niçin karşınıza çıkmış olduğunun konusunda sizi bilgilendirmiş bir durumda oluyor.

Hiçbir tane kullanıcının Keşfet Akışı’nın bir başka kişiyle aynı bulunmayacağını da belirtmekte yarar var. Bu akış takip etmiş olduğunu sayfalar tabanlı bir şekilde sizin için özelleştirilmiş bir halde. Öte yandan, arkadaşlarınızın neleri beğenmiş olduğu da bunda  çok etkili  bir durumda olacak. Örnek olarak arkadaşlarınız bir tane viral video beğendiği zaman bunun da sizin karşınıza çıkacak olması muhtemel.

Keşfet isimli Akışı Facebook platformunun popüler gönderileri amacıyla bir manşet alanı iken Keşfet ise gruplar ile birlikte yerler, Wi-Fi noktaları,  öneriler ve de iş bulabilecek olduğunu çok farklı bir alandır.

Bakalım, pek çok sosyal medya platformunun tarafından sunulmuş olan Keşfet ve de Keşfet Akışı kullanıcıların tarafından bir ilgi görmeye başlayacak mı?

facebook keşfet keşfet akışı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.