Facebook, O Programı Kapatma Kararı Aldı!

Facebook, Paper uygulamasını Temmuz sonu itibariyle bitirme kararı aldı. Facebook, Slingshot, Riff ve Rooms uygulamalarını beklediği geri dönüşümü alamadığı için kapatmıştı.

Facebook, O Programı Kapatma Kararı Aldı!

29 Temmuz'da hayata geçireceği açıklanan Facebook Paper uyglulamasının kapatılma işlemi için tüm ayarlamaları yapan kuruluş, böylelikle geçen yıl kapattığı Slingshot, Riff ve Rooms uygulamalarından sonra bir uygulamasına daha veda edecek.

Facebook kullanıcılarının sayfalarında dolaşırken hem arkadaşlarının paylaşımlarını hem de seçilmiş özel ve ses getirecek haberleri okumasına yardım etmesi planlanan Facrbook Paper, ay sonunda devre dışı bırakılacak. Yetkililerin kesin bir dil kullanmasa da bir daha bu uygulamayı kullanmamak üzere kapattığı düşünülüyor.

Yaklaşık 30 ay önce Facebook tarafından büyük ümitlerle kurulan ancak beklediği ilgiyi görmeyen Facebook Paper'in 29 Temmuz günü itibariyle kapatılacağı söylendi. 

Kullanıcılarının sürekli yeniliği için plan ve güncellemeler yapan Facebook'un, tutmayan uygulamaları kullanıcılarına diretmemesi ve kendince doğru bir karar alarak u dönüşü yapmasıysa teknoloji uzmanlarınca taktirle karşılandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.