Facebook Moments Uyarısı !

Facebook'un yakında kullanıma geçeceği Moments uygulaması ile ilgili bir bilgilendirme mesajı yayınladı! Facebook'tan bulut teknolojisi ile fotoğraf arşivi hizmeti Moments ile ilgili yeni bir uygulama başlatılıyor.

Facebook Moments Uyarısı !

Sosyal paylaşım devi facebook bulut sistemiyle fotoğraf arşivi yapan kullanıcılarını Moments e yönlendirmede son evreye girdi. 750 bin kişiden fazla kullanıcısı bulunan facebook, bulut arşivden faydalanan kişilerin artık Moments'e geçmesi gerektiğini ifade ederek aksi takdirde bütün fotoğraf arşivinin silineceğini belirtti.


7 Temmuz 2016 günü itibariyle Moments kullanmayan facebook üyelerinin kalmaması gerektiğini ısrarla ifade eden facebook aksi takdirde tüm fotoğrafların geri kurtulamaz şekilde silinip yok edileceğini ve kullanıcıların bu yuzden mağdur olabileceklerini ifade etti. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamanın kullanıcılar için hiç bir olumsuz etken yaratmadığını da açıklayan facebook, sınırsız bir bellek alanı olan Moments'i kullanmanın hem avantajlı hem de güvenli olduğunu ifade etti.

Moments nedir?
Moments, Facebook'un fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Arkadaşlarınız veya ailenizle çektiğiniz fotoğrafları fotoğraftaki diğer kişilere göndermek için geliştirilen Moments 7 Temmuz 2016 da ülkemizde kullanıma açılacak.

Facebook facebook moments moments nedir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.