Facebook için Bir İyi Haber Daha

Facebook Live özelliği için yeni bir güncelleme haberi daha geldi. Artık kullanıcılar Facebook Live üzeerinde birçok ekstra özelliği kullanabilecek. İşte güncellemenin detayları.

Facebook için Bir İyi Haber Daha

Dünya genelinde 2 milyar kullanıcıyla sadece kendi alanında değil genel olarak en başarılı uygulamalardan biri olan Facebook, büyüme oranını yeterli görmemiş olacak ki sürekli olarak geliştirme haberleriyle yoluna devam etmeye başladı. Uygulamanın son olarak geçtiğimiz günlerde yenilenmiş bir akış sistemi üzerinde değişiklikler yapacağı ve yemek siparişleri sistemini getireceğini duymuştuk. Şimdi ise uygulamanın canlı yayın sistemi olan Facebook Live için yeni bir güncellemeyi piyasaya süreceği ortaya çıktı. Doğrudan Facebook Live sisteminde kullanılacak olan değişikliklerin detayları da şimdiden açıklanmış durumda. Peki Facebook Live güncellemesinin detayları neler?

Facebook Live İçin Yeni Sistem Kullanılacak

Canlı yayın özelliği için ilk değişiklik canlı yayın sırasında davet özelliği olacak. Canlı yayın yapan kullanıcıların yeni güncelleme sonrasında arkadaşlarını canlı yayına çağırmalarına imkan verilecek. Bunun dışında canlı yayın sırasında kullanıcıların sohbet özelliğini de kullanması mümkün kılınacak.

Kullanıcılar istediklerinde doğrudan canlı yayın sırasında sohbet ekranlarını açarak istedikleri kullanıcılar sohbet edebilecek. Facebook Live için bir hayli güzel özellikleri devreye sokacak olan güncellemenin şu an için sadece iOS işletim sistemine gelmesi ise en kötü yanı. Fakat gelen ilgiye göre daha öncede olduğu gibi Facebook’un diğer işletim sistemleri içinde güncellemeyi getirmesi bekleniyor.   

Facebook Live Facebook Live güncelleme canlı yayın sohbet özelliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.