Facebook Hikayeler Yolda

Facebook satın almak isteyip de başarılı olamadığı uygulamaların önemli özelliklerini kopyalamaya devam ediyor. Facebook, Instagram ve Messenger‘dan sonra kendi platformunda da Snapchat benzeri hikâyeleri yayınlayabilme özelliğini getiriyor.

Facebook Hikayeler Yolda

    Facebook mobil uygulamasında artık hikâyeler yayınlanabilecek. Şimdilik test aşamasında olan ve sadece İrlanda'da kullanılabilen yeni özellik ile Snapchat benzeri hikâyeler Facebook mobil uygulamasında kullanılabilecek. Söz konusu hikâyeler özelliğini daha önce ilk olarak Instagram'a sonrasında Messenger uygulamasına getiren, son olarak İnstagram'a canlı yayın özelliğini de getiren Facebook, şimdi de kendi uygulamasında hikâyeler yayınlama özelliğini getirecek.

   Mobil uygulamalar üzerinde hikâyeler özelliği kullanıcılar tarafından oldukça kullanılıyor. Bunun farkında olan Facebook, satın aldığı Instagram'da hikâyeler özelliğini devreye soktuktan sonra öncelikle Polonya'daki kullanıcılarla, Messenger uygulaması içinde Hikâyeler özelliğini test etmeye başlamıştı. Şimdi de Facebook, kısa ömürlü hikâyeleri ana mobil uygulamasında test ediyor. Facebook Hikâyeler olarak adlandırılan bu yeni özellik, İrlanda'daki Facebook iOS ve Android uygulamalarını kullananlar tarafından test ediliyor.

facebook snapchat instagram messenger facebook hikaye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.