Facebook Counter Strike Oyuncularına Müjdeli Haberi Verdi

ESL canlı yayınları Facebook platformuna taşınıyor. Sosyal medya devinin Counter Strike turnuvaları da dahil olmak üzere canlı yayınları göstermesi için yeni anlaşmalar yapıldı.

Facebook Counter Strike Oyuncularına Müjdeli Haberi Verdi

Yıllar önce yayınlanmasına karşı hala ciddi bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter Strike oyunu her geçen gün yeni oyuncu kazanmaya da devam ediyor. Oyunun özellikle çoklu oyuncu desteğinin bulunması ve takımlar halinde grup şeklinde oynanabiliyor olması Counter Strike serisinin bu kadar çok öne çıkmasını sağlayan noktalardan biri olarak gösteriliyor.

E-spor turnuvalarına da konu olan yapımın hemen her sene yeni turnuvaları da düzenleniyor. Yavaş yavaş spor dalı olarak anılmaya başlayan E-spor için en sevilen serilerden biri olarak bilinen Counter Strike oyunu için yeni bir haber daha geldi. Bu kez oyunun turnuvalar için canlı yayınlarının Facebook üzerinden yapılacağı belirtildi.

ESL İle Facebook Anlaşması

Üstelik sadece Counter Strike değil beraberinde E-spor serilerine dahil olan birçok yapımda Facebook üzerinden canlı olarak yayınlanacak. E-sporun liderlerinden biri olan ESL ile Facebook için yapılan anlaşmayı duyuran Facebook tüm canlı yayınları ve 5.500 saat gibi bir süresi bulunan içerikleri yayınlayacak.

ESL’nin Facebook sayfası üzerinden yayınlanacak olan canlı turnuvalar ise ana sayfa üzerinden de görüntülenecek. Sistemin işleyişinin şimdilik bu şekilde olacağı belirtilirken bir yandan da turnuvalara özel içeriklerinde yine Facebook üzerinden sunulacağı belirtiliyor. Counter Strike ile başlayacak olan anlaşmanın ne kadar ilgi göreceği merak konusu.

counter strike ESL canlı yayın facebook counter strike facebook esl canlı yayın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.