Facebook Bağış Sistemini Kurdu

Güvenlik duvarını kalın tuğlalarla ören Facebook, yakın zamanda proje ve çalışmaları için kişilerin bireysel olarak destek bağışı toplayabilmesine imkan sağlayacak.

Facebook Bağış Sistemini Kurdu

Özellikle Amerika'da yaygın olan bir bireyin üzerinde çalıştığı ve insan yaşamına katkısı olacağını ispat ettiği çalışmaların devamı için uygulanan bağış sistemi tüm dünyada etkili olacak.

Facebook'un güvenlik duvarlarını daha kalın ve aşılamaz hale getirmek için çalıştığı şu günlerde bunun adeta ispatı için yep yeni bir uygulama geliştiriyor. Amerika ve kısmende İngiltere'de uygulanan bağış sistemini erişilebilen her yere ulaştırmaya çalışacak olan Facebook, bu sistemle birlikte hem yatırımcıların hem de yeni projeler yapacakların önünü açacak. Ufak rakamlarda çok kişiden toplanarak uygulamanın hayata geçirilmesini sağlayan bu sisteminse oto kontrolünü Facebook bizzat kendisi yapacak.

Yakın zamanda Facebook Messenger üzerinden sohbet arkadaşlarının bir birlerine para transferi de yapabileceğiyle ilgili bir açıklama yapan kuruluş, ikinci adımını da böylelikle atmış oldu.

Her iki uygulamada da dolandırıcılık ve sahtekarlık olaylarına karşılık hem bağış alan hem de bağış verenle ilgili kontrollerin Facebook tarafından yapılacağı ve uygulamanın yakın zamanda hayata geçeceği öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.