Ezberleri Bozduracak LG V30 Tasarımları Ortaya Çıktı

Merakla beklenen yeni üst segment akıllı telefonlardan biri olacak olan LG V30 serisinin tasarımı ortaya çıktı. Şaşırtıcı görselleriyle beraber LG V30 geliyor.

Ezberleri Bozduracak LG V30 Tasarımları Ortaya Çıktı

Son olarak LG G6 akıllı telefonlarıyla sektördeki yerini alan teknoloji devi LG, bu alanda kendisine bir yer edinmiş olsa da Samsung ve Apple gibi dev markalar kadar kitle oluşturmayı başaramadı. LG'nin bu noktada şimdilerde yeni bir çalışma yaptığı ortaya çıktı. Markanın bu kez yeni seri akıllı telefonları geliyor. Üstelik amiral gemisi modeli olarak gösterilen seri LG G serisine ait değil. Bunun yerine yine özellikleriyle ezber bozduracak ve ana amiral gemisini geçmeyi bile başaracak olan LG V30 akıllı telefonları hazırlanıyor. LG V20 akıllı telefonlarının farklı yapısının dikkat çekmesinden sonra merakla beklenen yeni seri LG V30 modelinin nasıl özellikleri olacağı ise şimdiden görülmeye başlandı. Son olarak akıllı telefonların tasarımlarına ilişkin yeni detayların gözüktüğü fotoğraflar ortaya çıktı.

LG V30 Kızaklı Bir Model Olacak

LG V30 akıllı telefonları için yayınlanan görseller telefonların bambaşka bir sisteme sahip olacağını gösteriyor. İlk olarak yeni serinin kızaklı bir model olduğu görülüyor. Görsellere göre telefonun kızağını yukarı doğru kaydırdığınızda yeni bir işlev alanı açılacak. Telefonları bu alanı ikiinci ekran olarak sunacağı ve ana uygulamaların bu alanda olacağı düşünülüyor.

Bunun dışında kızağı aşağı indirdiğinizde ise ikinci ekran kısmı hava durumu, saat gibi bilgilerin gösterildiği başka bir çubuğa dönüşüyor. Oldukça iddialı olduğu görülen tasarımda arka kısımda da 4 kamera yer alıyor. Bu model gerçekten gelecek mi bilinmez ama Snapdragon 835 işlemcileriyle böyle bir tasarımın birleştirilmesi LG V30 serisinin çok konuşulmasına neden olacaktır.

lg v30 lg v30 tasarım snapdragon 835
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.