Evlilik Teklifini 25 Tane iPhone X İle Yaptı

25 tane iPhone X modelinde cihaz ile bir evlilik teklifi almış olsanız ne düşünürdünüz?

Evlilik Teklifini 25 Tane iPhone X İle Yaptı

25 tane iPhone X modelinde cihaz ile bir evlilik teklifi almış olsanız ne düşünürdünüz? Kulağa çok fazla garip gelmiş olduğunun farkındayız fakat Çin’de Chen Ming adlı bir  tane adam, kız arkadaşına tam tamına 25 tane iPhone X modelindeki telefon ile kalp yapıp evlenme teklifinde bulundu.

iPhone X modelindeki telefonları kalp şeklinde dizip içine ise gül yaprakları doldurmuş olan Ming, kız arkadaşını bu noktaya getirebilmek amacı ile onun bir arkadaşındanda yardım almış. Kız gelmiş olduğunda ise, diz çöküp evlilik teklifini yapmış olan bu adam neyse ki  bu teklifinde evet cevabını almış oldu.


Adamın aslında niçin 25 adet iPhone X  modelindeki cihaz ile bu şekilde bir evlilik teklifi yapmış olduğuna gelirsek, Çin içerisinde bir oyun geliştiricisi olduğu açıklanan Ming‘in kız arkadaşı ise mobil oyunlara çok fazla tutkuluymuş. 25  tane sayısının sebebi ise, kız arkadaşının şu anda 25 yaşında bulunuyor olması.

Şimdi  akıllarda yer alan tek soru ise, evet yanıtını almış olan bu adam tam tamına 25 tane iPhone X modelindeki cep telefonu ile ne yapmayı planlamakta?

Sizde bu şekilde 25 adet iPhone X modelindeki cihaz ile teklif alsaydınız kabul eder miydiniz?

apple iphone x evlenme teklifi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.