Evlilik Programlarının Kaldırılması Hakkında Zuhal Topal'dan Açıklama

Zuhal Topal, evlilik programlarının kaldırılması ile ilgili olarak açıklamalar yaptı. Zuhal Topal, açıklamasında ne söyledi ? Zuhal Topal'ın özellikle de farklı bir evlilik programına laf atması dikkat çekti. Ayrıntılar...

Evlilik Programlarının Kaldırılması Hakkında Zuhal Topal'dan Açıklama

Bilindiği üzere izdivaç programları uzun bir zamandır yayınlanmakta ve söz konusu yayınlar ile ilgili olarak binlerce şikayet gelmekte. Sebebi bu programların kurmaca olması, kurmaca olmasa dahi insanların vakitlerini çalmasından kaynaklanıyor. Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programı ile ilgili olarak da kapatma kararı geçerli ve ünlü sunucu Zuhal Topal, konu ile ilgili olarak bazı açıklamalar yaptı.

Zuhal Topal, evlilik programları ile ilgili verilen karara saygı duyduğunu ifade ederken, artık tekrar oyunculuğa dönmek istediğini açıkça ifade etti. Zuhal Topal, bundan sonra evlilik programını bu sezon son kez yayınladığını yani önümüzdeki sezon yayınlanmayacağını söyledi.

ESRA EROL'A GÖNDERME

Zuhal Topal'ın Esra Erol'a yaptığı gönderme de adeta gündeme bomba gibi düştü. Esra Erol hakkında 'Başkaları gibi sesimi titretmeyeceğim' şeklinde açıklama yapan Zuhal Topal, daha sakin kalacağını gönderme yaparak söylemiş oldu. 

ESRA EROL'DAN DA AÇIKLAMA VAR

Öte yandan Esra Erol da canlı yayında bundan sonra izdivaç programlarının devam etmeyeceğini aktardı. Önümüzdeki sezondan itibaren izdivaç programları ekranlarda olmayacak. Haliyle Esra Erol da veda niteliğinde yaptığı açıklamada oldukça duygusal anlar yaşadı. Esra Erol, kendisine kurgu yaptığı yönünde eleştirilerin olduğunu ifade ederek on yıldır bu alana emek verdiğini ve şerefinin zedelenmesini istemediğini, artık pes ettiğini söyledi. 

esra erol zuhal topal zuhal topal esra erol kavga
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.