Evlat Kokusu Dizisi Finalini Duygusal Bir Veda İle Yaptı

Kanal D'nin beğenilen dizilerinden Evlat Kokusu nedendir bilinmez ama 9.bölümünde final yaptı. Uzun metrajlı bir dizi olması beklenen dizi yayınına duygusal bir veda ile son verdi.

Evlat Kokusu Dizisi Finalini Duygusal Bir Veda İle Yaptı

Evlat Kokusu dizisi 9.bölümünde final yaptı. Final bölümü oldukça duygusal geçen dizide son bölümde neler yaşandı, işte detaylar..

Evlat Kokusu dizisinin finalinde Çınar uzun yıllar bilemediği bir gerçekle yüzleşmek zorunda kaldı. Son olarak mahkeme kararıyla haftada bir gün oğlu Çınar'ı görebilmeye hak kazanan Zeyno, çocuğunu Akbaş ailesinden alabilmek için çok uğraş verdi.

Çınar'ın annesi olarak bildiği ve en çok güvendiği kişi olan Zümrüt'ün de Çınar'a gerçekleri açıklama zamanı geldi çattı. Zümrüt, Çınar'a gerçek annesinin Zeyno olduğunu söylerken Çınar bu durumu kabullenmekte oldukça zorlandı.

Yaşanan gelişmelerden haberdar olan Ela, Çınar'la veda görüşmesi yaptı. İki kardeş arasında yaşanan bu duygusal veda konuşması herkese hüzünlü dakikalar yaşattı.

Çınar ise kendisini almaya gelen annesi Zeyno'ya büyük tepki gösterdi. Zeyno'nun Çınar'la kurmak istediği yeni bir hayat hiç de kolay olmadı.

Diğer yandan Zeyno ile Aslan arasındaki yakınlaşma da iyiden iyiye gözle görülür hale geldi. Zeyno'nun ilk günden beri destekçisi olan Aslan, Zeyno'ya karşı duyguları olduğunu sonunda farketti.

evlat kokusu evlat kokusu finali izle evlat kokusu final sahnesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
uronogiwukere     2017-06-30 devamlı takip etiğim bir dizi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.