Ethereum Artık Zincirlerini Kırmaya Başladı

Kripto para dünyası içerisinde en popüleri olmayı başaran Bitcoin dışında bulunan bir başka önemli oyuncusu Ethereum, bütün zamanların en yüksek değerini de görmeyi başarmış oldu.

Ethereum Artık Zincirlerini Kırmaya Başladı

Kripto para dünyası içerisinde en popüleri olmayı başaran Bitcoin dışında bulunan bir başka önemli oyuncusu Ethereum, bütün zamanların en yüksek değerini  de görmeyi başarmış oldu.

Uzun bir dönem boyunca  320 dolar seviyesinde gezinmiş olan piyasanın en güçlü durumdaki 2. dijital parası ise, 400 dolar tutarının barajını da aşıp 423 doların seviyesine kadar çıkmayı başararak yatırımcılarını çok fazla sevindirmiş oldu. 24 saatlik bir süreç içerisinde 50 dolarlık bir artış olduğunun da özellikle altını çizmekte çok büyük bir yarar var..

Ethereum isimli kripto paranın piyasa değeri de 40.27 milyar dolar tutarında. Not şeklinde Bitcon piyasa değerinin  ise 137 milyar dolar tutarında olduğunu da düşmekte yine bir yarar görüyoruz. Bitcoin isimli sanal paranın fiyatı ise Ethereum’a bakılırsa 20 kat çok daha fazla. Ether blok zinciri sistemi etkinliği açısından çok önemli bir avantaja da sahip. Bitcoin ile kıyaslandığı zaman 2 kat daha çok işlem gören dijital paranın birimi, bunu 5 ila 6 kat daha düşük maliyeti ile gerçekleştirmiş oluyor.

Bakalım bundan sonraki süreç içerisinde kripto para dünyasında daha tam olarak neler olacak? Ethereum gelecek bir zamanda Bitcoin'e geçmeyi başarabilecek mi?

bitcoin ethereum kripto para
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.