Essential Phone Türkiye’de Satışa Çıkacak Mı?

Essential Phone akıllı telefonları ne zaman satışa çıkacak? Ülkemizde Essential Phone satışı yapılacak mı? İşte detaylar.

Essential Phone Türkiye’de Satışa Çıkacak Mı?

Android’in kurucusu olan Andy Rubin tarafından iki gün önce akıllı telefon dünyasına yeni bir soluk getirecek olan Essential Phone akıllı telefonları tanıtıldı. Telefonların tanıtımından sonra Essential Phone serisinin getirdiği farklılıklar ise gündem oldu. Tam ekran teknolojisi olarak gösterilen 19:10 ekranı ve tamamen çerçevesiz tasarımı Essential Phone akıllı telefonlarının bir hayli beğenilmesini sağlamış ve telefonların sadece tasarımlarıyla bile fark yaratması sağlanmıştı. Teknik özellikler konusunda da Snapdragon 835 serisi gibi üst düzey işlemcileri kullanıcılara sunan Essential Phone akıllı telefonları her yönüyle gündem olmuştu.

Essential Phone Satışa Çıkıyor

Merakla beklenen ve ilk tanıtımından sonra çok daha fazla ilgiyi toplamayı başaran Essential Phone akıllı telefonlarının şimdi ise çıkış tarihi konusu gündem oldu. En çok merak edilen konu ise Essential Phone telefonların ülkemizde de yayınlanıp yayınlanmayacağı. Bu noktada yeni seri akıllı telefonların ilk aşamada sadece kendi web sitesi üzerinden yayınlanacağı ve yeni seri akıllı telefonların 30 gün sonra piyasaya çıkış yapacağı belirtiliyor.

İlk aşamada sadece web sitesi üzerinden satışa çıkacak olan telefonların diğer ülkelerde de satışa çıkması için yeni anlaşmalar yapıldığı belirtiliyor. Ülkemizde de yeni modelin satılıp satılmayacağı böylelikle ortaya çıkmış olacak. Şu an için detaylar bu kadar ile sınırlı.   

Essential Phone Essential Phone satış tarihi Essential Phone çıkış tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.