Essential Phone Modeli Toplu Taşımada Bir Videoda Ortaya Çıktı

Android'in kurucusu Andy Rubin tarafından geliştirilen Essential Phone ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Duyurusu yapıldıktan sonra merakları daha fazla kendisine çekmeyi başaran cihaz ilk kez kendisini bir videoda gösterdi.

Essential Phone Modeli Toplu Taşımada Bir Videoda Ortaya Çıktı

Andy Rubin'in akıllı telefonu Essential Phone ile ilgili detaylı bilgiler ve görüntüler gelmeye devam ediyor. Daha önce çalışır halde görüntülenen cihaz ilk kez kendisini bir videoda gösterdi.

2017 yılının en çok merak edilen akıllı telefon modellerinden olan Essential Phone modelinin duyurulmasının hemen ardından dikkatleri kendisi üzerine çekmeyi başarmıştı. Dün ortaya çıkan yeni bir videoda ise Essential Phone kendisini toplu taşımada bir video içeriğinde gösterdi.

Yaklaşık olarak 10 saniyelik bir sosyal medya sitesi videosunda görülen cihaz Andy Rubin'in Essential Phone modeli ile birebir tasarım olarak benzediği görüldü. Kesin olarak Essential Phone diyemeyeceğiz ancak tasarımı ile hemen hemen farksız bir akıllı telefon olarak görülen cihazın Essential Phone olduğu iddia ediliyor.

Essential Phone modeli Sprint aracılığıyla sadece ABD vatandaşlarına satılacak. Daha sonraki dönemde Avrupa ve ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı konusunda net bilgiler elde edilemedi.

İşte Essential Phone modelinin videoda göründüğü an

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.