Essential Phone Cihazı Aslında Bir Hayal Kırıklığı Mı?

Uzun bir zamandır bekleniyor olan The Essential Phone en sonunda Amerika Birleşik Devletleri ve de Kanada içerisinde satışa çıkartıldı.

Essential Phone Cihazı Aslında Bir Hayal Kırıklığı Mı?

Uzun bir zamandır bekleniyor olan The Essential Phone  en sonunda Amerika Birleşik Devletleri ve de  Kanada içerisinde satışa çıkartıldı. Doğal bir şekilde de YouTube üstünde cihazla alakalı olarak her türden test videoları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlamış oldu. Bunlardan bir tanesi ise tabii ki  de düşme konusundaki testler.


The Essential Phone modelindeki cihaz ne yazık ki düşme ile ilgili testlerinden olumlu bir seviyede puan alamamakta. Zira çok ufak darbelerde bile ekranının tuzla buz olma konusunda bir eğilim göstermiş olduğı gözleniyor.

Testleri gerçekleştirmiş olan JerryRigEverything ismine sahip kanalda pek çok akıllı telefonun düşme ile birlikte  çizilme, yanma ve de bükülme testlerine rastlayabilmek ise olanaklı. Asıl olarak düşme testlerine o kadar çok yer vermemekte bulunan bir kanal olsa bile The Essential Phone modeli için kendi mevcut stilinin dışına çıkmış olduğunu söylemek olanaklı.

Bu  ortaya çıkmış olan istisnanın tek nedeni ise The Essential Phone ismine sahip olan cihazın günümüzde artık akıllı telefonlar içerisinde görülmemekte bulunan malzemelerden üretilmiş olması. Cihazın mevcut durumdaki çerçevesi titanyum, arka kısmı ise direkt bir şekilde seramikten üretilmiş bir halde. Bu ise JerryRigEverything kanalının bu denemeyi yapmasını sağlamayı başarmış.

the essential phone youtube jerryrigeverything
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.