Essential Akıllı Gözlükleri Geliyor

Essential Akıllı Gözlükleri için hazırlıklar başladı. Essential Akıllı telefonlarıyla bağlantılı olarak çalışacağı düşünülen yeni akıllı gözlüklerin nasıl teknolojiye sahip olacağını merak ediyorsanız detaylar haberimizde.

Essential Akıllı Gözlükleri Geliyor

Andy Rubin tarafından ortaya çıkarılan yeni Essential akıllı telefonları, akıllı telefon dünyasında kesinlikle fark oluşturmayı başardı. Oldukça başarılı tasarımlarıyla ve üstün donanımsal özellikleriyle dikkat çeken Essential akıllı telefonlarının nasıl bir yapıya sahip olduğu konusunda da tanıtımla beraber oldukça detaylı bilgilerde verilmiş durumda. Tüm bu bilgilerle beraber telefonun sahip olduğu sistemler bir hayli beğeni toplayınca Essential serileri de ardı ardına gelmeye başladı. İlk olarak Essential akıllı ev sistemlerine ilişkin yeni bir projenin haberi verilmişti. Şimdi ise Essential gözlükleri hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Essential Akıllı Gözlük

Markanın akıllı telefonuyla doğrudan ilişkili olarak çalışabileceği düşünülen yeni akıllı gözlüklerinin standart bir güneş gözlüğü boyutunda olacağı belirtiliyor. Marka tarafından bir açıklama yapılmamış olsa da ortaya atılan iddialara göre Essential akıllı gözlüklerinin çift camlı yapısı olması ve kamera, artırılmış gerçeklik sistemleri gibi sistemlere sahip olması bekleniyor.

Gözlük üzerinde bir sanal asistan kullanımı da yapılacağı düşünülürken yeni gözlüklerin doğrudan Essential akıllı telefonlarıyla bağlantı kurabileceği de belirtiliyor. Şu an için bunlar sadece birer iddia olarak kalmakta. Essential akıllı gözlükleri için resmi açıklamanın ise yakın bir zamanda yapılması bekleniyor. Şimdilik açıklamaları takip etmek gerekli. Bakalım Essential akıllı gözlükleri tam olarak nasıl teknolojilerle gelecek?   

essential akıllı gözlük andy rubin akıllı gözlük
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.