Eskiye Dönüş Modeli Alcatel Go Flip Tanıtıldı

Alcatel Go Flip akıllı telefonları tanıtıldı. Kapaklı telefon modeli olan Alcatel Go Flip serisinin tüm özellikleri ve telefonların satış fiyatları!

Eskiye Dönüş Modeli Alcatel Go Flip Tanıtıldı

Standart akıllı telefonları görmeye alıştığımız son günlerde, fark yaratmak isteyen markaların bambaşka konseptlerle piyasaya çıkan akıllı telefon modelleri de ortaya çıkmaya başladı. Bu noktada en farklı modellerden biri olarak gösterilen Alcatel Go Flip akıllı telefonları da tanıtıldı. Kapaklı telefon konsepti ile gelen Alcatel Go Flip akıllı telefonlarının tanıtılmasıyla kapak konseptinin nasıl uygulandığı da ortaya çıkmış oldu. Hemen yeni seri akıllı telefonların açıklanan özelliklerinden bahsedelim.

Alcatel Go Flip Tüm Özellikler

Tabi ki yeni seri akıllı telefonların ekranları sanıldığı kadar büyük değil. Sadece 2.8 inç ekranla gelen yeni modelin, kapak üstünde de mini bir bildiri ekranı bulunuyor. Ekranı bir kenara bırakacak olursak fiziksel klavye kullanımı yapıldığını gördüğümüz akıllı telefonun Snapdragon 210 işlemcileriyle geldiğini görüyoruz. Sadece 512 MB RAM bellek değerine sahip olan akıllı telefon, 1,350 mAh değerinde pilleri ve 5 MP kameralarıyla beraber iyi bir ikinci telefon olarak değerlendirilebilir.

Fiyat konusunda Alcatel Go Flip tanıtımında yapılan açıklamalara göre 75 dolar fiyatın benimsendiği belirtilen telefonun sadece T-Mobile tarafından satılacağını da ekleyelim. Bunun dışında telefonların diğer markalar için satışı beklenmiyor. Yani çok sınırlı bir model söz konusu olacak. Yeni modelin alanında sınırlı sayıda üretime gireceği de belirtiliyor.  

Alcatel Go Flip kapaklı telefon Alcatel Go Flip özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.