Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.

Hızır Çakırbeyli, yeni ve uslanmaz düşmanları Gülmez Kardeşler ile olan savaşını büyütüyor. Kardeşlerden birisinin ölüsü daha babasının çiftliğine gönderildi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.

Atv'nin reytingleri alt üst eden dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da 47. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Hızır Reis, Gülmez Kardeşler'den birisini daha öldürdü ve babasına ölüsünü gönderdi.

Televizyon ekranlarının en fazla izlenen mafya dizileri arasında Kurtlar Vadisi Pusu'nun da yayında olmaması nedeniyle ilk sırada yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde heyecan yine dorukta.
Gülmez Kardeşlerle girilen büyük savaş ve hesaplaşmalarla birlikte 46. bölümde Refik, cenaze sırasında öldürülmüş ve Hızır Reis bunun hesabını sormak için harekete geçme kararı almıştı. 47. Bölümde de Gülmez Kardeşler ile savaşına hız kesmeden devam eden Hızır Çakırbeyli, kalabalık düşmanlarından bir kişiyi daha öldürüyor. Ölüsünü de ayağından ağaca asarak Gülmez Kardeşlerin babasının önüne bırakıyor.
Öte yandan Ünal Kaplan, bu savaşta kendilerine yardım edecek ve masadaki haini de ortaya çıkartacak eski bir ismi Refik'in yerine masaya oturtma kararı alıyor.

Heyecanın ve bol aksiyonun yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 47. Bölümü Salı akşamı Atv ekranlarında izleyicisinin karşısına gelecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 47. Bölüm Fragman Hızır Reis Gülmez Kardeşler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.