Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Mezuniyet Heyecanı

Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde düzenlenen Mezuniyet töreninde toplam 578 öğrenci diplomalarını almanın sevincini yaşadı.

Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Mezuniyet Heyecanı

Sabancı Kültür Sitesi’nde düzenlenen mezuniyet törenine, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Karamehmet Yıldız ile Prof. Dr. Mustafa Kemal Apalak, İletişim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hamza Çakır, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’ın yanı sıra birçok akademisyen, öğrenciler ve aileleri katıldı. Saygı duruşuyla başlayan törende İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından mezuniyet töreninin açılış konuşmasını yapan İletişim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hamza Çakır, mezun olan öğrencileri kutladı. Mezun olarak hayata atandıklarını ve asıl hayatın yeni başladığını kaydeden Çakır, öğrencilere nasihatlerde bulundu.

Prof. Dr. Çakır, “Hayalleri olmayan büyük adam olamaz.”diyen Çakır, “ Fakülte bitti hayatınız yeni başladı. Mücadeleniz bundan sonra başlıyor. Bu yüzden erdeminizle, kimliğiniz ve kişiliğinizle bu mücadeleyi hayat boyu vereceksiniz. Siz sadece bir memur olmak için değil yaratıcı olmak, üretmek, kurucu olmak için ve yönetmek için hayallerinizi kuracaksınız. İnanıyorum ki hepiniz bu ülke için en güzel yerlerde en güzel hizmetleri vereceksiniz. Hepinizi kutluyorum. Yolunuz ve bahtınız açık olsun.” Şeklinde konuştu.

Mezuniyet töreninde Erciyes Üniversitesi ile İletişim Fakültesi’ni anlatan kısa filmler gösterilerek devam edildi. Gösterilerin ardından dereceye girenlere ödülleri ve diplomaları verildi.

Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezuniyet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.