En Ucuz iPad Tablet Geliyor

Şimdide iPad tablet modellerinin çakması ortaya çıktı. Kuzey Kore'de üretilen yeni tabletlerde iPad adını taşıyor. İşte tabletler hakkında tüm detaylar.

En Ucuz iPad Tablet Geliyor

Apple’ın WWDC 2017 etkinliğinde yeni biri iPad modelini tanıtmaya hazırlandığını biliyoruz. Teknoloji devinin bu sene en farklı tabletini piyasaya sürecek. Markanın yeni tablet serisini piyasaya sürmesiyle beraber ise Apple iPad 10.5 inç versiyonu ortaya çıkmış olacak. Tüm bu gelişmelerle haliyle Apple’ın yeni seri tableti merakla beklenirken son olarak ise Apple’a rakip bir tablet ortaya çıktı. Doğrudan iPad ismiyle yayınlanacak tablet bir nevi Apple’ın tablet serisinin çakması olarak değerlendiriliyor.

Çok Daha Ucuz, Çok Daha Basit Yapıda

iPad modeli olarak kullanıcılara sunulacak olan yeni tabletler Kuzey Kore’de üretilmiş. Yeril bir dergide tanıtımı yapılan Ryonghung iPad olarak adlandırılan yeni seri tabletlerin 8 inç boyutunda 1.2 GHz işlemciyle çalıştığı da belirtildi. 1 GB RAM bellek miktarına sahip olan tabletlerin orijinal iPad modeliyle uzaktan yakından alakası da yok.

Çok daha ucuz ve çok daha kalitesiz bir tablet olarak gösterilen bu serinin neden Apple’ın tablet serisinin adı ile yayınlandığı ise belli değil. Apple’ın bu konuda telif hakkı gibi bir sorunla karşı karşıya kalıp kalmayacağı ise merak konusu. Bundan sonra Apple’ın açıklamalarını beklemek gerekiyor. Fakat yerel bir kullanım alanı olacak olan kalitesiz tabletler içinde Apple’ın çok fazla uğraşacağını düşünmüyoruz.     

ryonghung ipad çakma ipad
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.