En Sonunda Clips 2'de Çıktı

Clips 2 ile beraber çok eğlenceli bir mobil video düzenleme uygulaması da yepyeni bir çehreye bürünmüş olacak.

En Sonunda Clips 2'de Çıktı

Clips 2 ile beraber çok eğlenceli bir mobil video düzenleme uygulaması da yepyeni bir çehreye bürünmüş olacak. Uygulama, çok dinamik bir görünüme sahip tekrardan tasarlanmış olan bir arayüz ve de kullanıcıların daha basit video yapmaları amacıyla temel kontrolleri rahat bir şekilde ulaşılabilecek konumlara yerleştirmiş yeni bir yerleşim ile beraber geliyor.

Yeni gelen uygulama Yıldız Savaşları’nın yanında Mickey ve de Arkadaşları’ndan karakterlerin yer aldığı onlarca  sayıdaki yeni çıkartma ve de tam ekran posterler sunmakta. Clips ayrıca, iPhone X modelinde bulunan TrueDepth kamerayı kullanıp arka planı kaldırmakta ve sizleri animasyonlu, 360 derecelik ortamlara da yerleştirebilmekte.

Bu özel Selfie Ortamları ise kendi görüntünüzü uçsuz  ve bucaksız bir takım manzaralara, sanat eserlerinin içlerine, hatta Yıldız Savaşları: Son Jedi filminde yer alan Millennium Falcon ve de  Mega-Destroyer’a yerleştirebilmenize de olanak vermekte.

Bu güncelleme ile birlikte geliştirilmiş  bir yerleşim, Canlı Başlıklar’ı ve  de efektleri basit bir şekilde ulaşabileceğiniz konumlara yerleştirip hızla fotoğraf ve de  video çekebilmenizi sağlamanın yanı sıra hem posterlerin arasında hem ise fotoğraf arşivinizde tam ekran bir şekilde gezinme olanağı sunmakta.

iPhone X modelinde yer alan TrueDepth kameradan faydalanan Selfie Ortamları ise, arka planınızı göz kamaştırmakta olan animasyonlu manzaraların yanı sıra sanat eserleri ve hatta Yıldız Savaşları: Son Jedi filmi içindeki Millennium Falcon ve de Mega-Destroyer ile değiştirip çok daha yeni bir selfie video türü yaratmakta.

apple iphone clips 2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.