En Popüler Durumdaki Emoji Açıklandı

Apple şirketinin tarafından sunulmuş olan bir rapor ile beraber Amerika Birleşik Devletleri'nin vatandaşı olan ve de İngilizce konuşma gerçekleştiren iOS işletim sistemi ve de Mac bilgisayar sahibinin kullanıcılar arasında yer alan en popüler emoji de resmi bir şekilde ortaya çıkmış oldu

En Popüler Durumdaki Emoji Açıklandı

Apple şirketinin tarafından sunulmuş olan bir rapor ile beraber Amerika Birleşik Devletleri'nin vatandaşı olan ve de İngilizce konuşma gerçekleştiren iOS işletim sistemi ve de Mac bilgisayar sahibinin kullanıcılar arasında yer alan en popüler emoji de resmi bir şekilde ortaya çıkmış oldu. Kendinin ''çikolata renkli'' olan emoji olduğunu düşünmekteyseniz bu konuda fazlası ile yanılmaktasınız…

Gülmekten adeta yarılmakta olan ve de sevinç gözyaşları dökmekte bulunan emoji, Apple şirketinin yayımlamış olduğu resmi verilerine bakılır ise fazlası ile sevilmekte. Anonim durumdaki veriler ve de kullanıcı analitikleri ile elde edilmiş olan sonuca bakılır ise, popülerliğe bakıldığında, bilimsel emoji sıralaması da açık bir şekilde ortaya koyulmuş. Bu bahsi geçen veri ve de analitiklerin yalnızca izin vermiş olan kullanıcılardan elde edilmiş olduğunun da altını çizmekte çok büyük bir yarar var..

Sıralama içerisinde ikinciliği ise kalp ve  de üçüncülüğü yüksek ses ile ağlamakta bulunan emojinin elde etmiş olduğu da açık bir şekilde görülmekte. Sevinç gözyaşlarını dökmekte olan mutlu dostumuz ise en yakın rakibini tam olarak 4'e katlayabilmiş bir durumda.

Kullanıcıların ise bu emojiyi ne kadar çok sevmiş oldukları Apple şirketinin tarafından açık bir şekilde ortaya çıkartılmış.

apple iphone emoji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.