En iyi kahve falı uygulamaları burada

Fala inanma falsız da kalma derken çok haklıymışız.

En iyi kahve falı uygulamaları burada

Günümüzün popüler uygulamalarından olan kahve fallarına rağbet bir hayli fazla. Kadın erkek birçok kişi, gerek arkadaş buluşmalarında gerek can sıkıntısından fincanını kapatıp bu uygulamalara başvuruyor. Maksat biraz eğlence biraz merak biraz da gelecek hakkında küçük tiyolar almak. İşte bu yüzden sizin için Android telefonunuza indirebileceğiniz kahve falı uygulamalarını derledik.

Kaave Falı: Bu uygulamada fincan ve tabağınızın üç farklı fotoğrafını çekip ekliyorsunuz. İsim, yaş, cinsiyet ve ilişki durumunuzu da girip istediğiniz bir falcı karakterini girip falınızı yorumlatıyorsunuz. Fal uygulamaları arasında en popüler olanlardan biri bu uygulama.

Fal Vakti: Burada da fincanın ve tabağın fotoğrafını yollayarak, uygulamada yer alan üç falcıdan hangisini istiyorsanız falınızı ona yorumlatabiliyorsunuz. Ücretli olarak baktırılan fallar gerçek falcılar tarafından yorumlanıyor.

Derya Abla: Kaave Falı’ından  sonra en popüler uygulama olduğu biliniyor. İskambil falı, yıldızname, günlük burç yorumları ve rüya tabirleri gibi farklı özellikleri mevcut.

Hürrem ile Kahve Falı: Sesli ve yazılı bir uygulama olan bu falda aynı zamanda fallarla ilgili kültürel bilgilere de ulaşabiliyorsunuz.

Fal Kutusu: Kahve, yıldız rüya ve tarot gibi farklı fallara baktırılan bu uygulama da en popüler fallardan biri.

kahvefalı android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.