Elazığ'da Bir Maden İşçisi Yaşamını Yitirdi Bir De Yaralı Var !

Elazığ'dan kötü haber var ! Elimize ulaşan bilgilere göre Elazığ'da maden çalışmaları sırasında işçiler bir kaza geçirdi. Meydana gelen kazada bir kişi yaşamını yitirdi.

Elazığ'da Bir Maden İşçisi Yaşamını Yitirdi Bir De Yaralı Var !

Bilindiği üzere maden kazaları Türkiye'de çok fazla gerçekleşmekte. Bunun bir numaralı sebebi olarak da gerekli önlemlerin alınmaması gösterilmekte. Elimize ulaşan bilgilere göre yeni bir maden kazası haberi de Elazığ ilinden geldi. Elazığ ilinde,  krom çıkarılan maden ocağında gerçekleşen bir kaza sonucunda bir işçi yaşamını yitirirken bir işçi de yaralandı. 

Özel işletme maden ocağında meydana gelen kaza şu şekilde oldu ; Ocakta çalışmalar devam ederken birden bir kaya parçası düştü ve 58 yaşındaki Ekrem Aksu söz konusu kaya parçasının tam altında kaldı. Talihsiz işçi olay yerinde can verdi. Öte yandan bir diğer işçi de aynı kayadan ötürü yaralandı. Yaralanan işçinin durumunun ağır olmadığını aktaralım. Yaralanan işçinin tedavisi olay yerinde gerçekleştirildi.

Gerçekleşen olayın ardından jandarma ekipleri olay yerine infilak ettiler ve araştırmalar yaptılar. Aynı zamanda savcılık tarafından olay ile ilgili soruşturmaların başlatıldığı bilgisine ulaşıldı. 

maden ocağında kaza madende kaza gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.