Ekranı Kırılmış Olan iPhone Kullanıcılarını Üzecek Bir Haber

Yeni duyurmuş olduğu akıllı telefonlarından iPhone 8 modeli ve de iPhone 8 Plus modelinin yanında özellikle iPhone X isimli modeli ile son günler içerisinde Teknoloji dünyasındaki odak noktası durumuna gelmeyi başaran Apple şirketi, servis hizmetleri konusunda bir fiyat değişikliğine gittiğini açıkladı.

Ekranı Kırılmış Olan iPhone Kullanıcılarını Üzecek Bir Haber

Yeni duyurmuş olduğu akıllı telefonlarından iPhone 8 modeli ve  de iPhone 8 Plus modelinin yanında özellikle iPhone X isimli modeli ile son günler içerisinde Teknoloji dünyasındaki odak noktası durumuna gelmeyi başaran Apple şirketi, servis hizmetleri konusunda bir fiyat değişikliğine gittiğini açıkladı.

Apple şirketinin bu hamle ile  birlikte özellikle de iPhone'unun ekranı kırılmış olan kullanıcıları üzecek olduğunu, şimdiden söylememiz gerekiyor. Çünkü, teknolojinin devi değişiklikten sonra iPhone modellerinin ekran onarma ücretlerine bir zam gerçekleştirdi. 

Ekran değiştirme ücretini iPhone 8 modelinde 629 Türk Lirası, iPhone 8 Plus modelinde de 719 Türk Lirası şeklinde belirlemiş olan Apple şirketi, en büyük zam oranını ortalama 100 Türk Lirası farkla iPhone 6s modeli ve de  iPhone 7 modelinin bütün serisine uygulamış bir halde.

iPhone 6 modeli ile birlikte iPhone 6 Plus modeli, iPhone SE modeli, iPhone 5s modeli, iPhone 5c modeli ve de iPhone 5 modelinin ekran değiştirme ücretlerinde de 20 Türk Lirası tutarında bir artış söz konusu durumda.

Apple şirketinin sessiz bir şekilde yaptığı bu değişiklikten sonra iPhone X modelinin ekranı değiştirme ücreti de halen net bir şekilde bilinmiyor. Fakat, tahminler ise iPhone X modelinin ekran değiştirme ücretinin 1000 Türk Lirası bandını aşacak olduğu yönünde.

apple iphone iphone x
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.