Efsanevi Oyun Konsolu Atari Geri Dönüyor!

Bir zamanların efsane oyun konsolu olan ve hemen hemen herkesin evinde bulunan efsanevi oyun konsolu Atari geri dönüyor. İşte tüm detaylar.

Efsanevi Oyun Konsolu Atari Geri Dönüyor!

Özellikler 80'li ve 90'lı yıllarda popüler olan oyun konsolu Atari şimdi de yeni Atari Ataribox adıyla yeniden satışa çıkacak.

Devam eden E3 2017 fuarında nostalji hayranları Atari'den gelen haberle büyük bir sevinç yaşadı. E3 2017'de Atari 21 saniyelik bir video yayınladı ve bu videoda yeni ürünü olan Ataribox ürününü gösterdi.

Yayınlanan videoda Atari'nin yeni ürünü Atariboox hakkında hiçbir bilgi verilmiyor ancak tanıtım videosunda bilgilerin Atari'nin kendi sitesi üzerinde bilgilerin verileceği aktarılıyor.

Atari'nin videoda yer alan adresinde ise şimdilik sadece Ataribox'ın tanıtım videosu yer alıyor. Nintendo'nun o zamanlar çıkarttığı NES cihazlarının günümüzde NES Classic olarak geri dönmesiyle birlikte oyun severler NES Classic cihazlarına büyük ilgi göstermişti. Nintendo'nun NES Classic cihazlarının gördüğü bu büyük ilginin ardından Atari'de yeni oyun konsoluyla konsol pazarına yeniden geri dönmek istemiş olabilir.

Atari'nin ünlü oyunlarından olan Blade Runner'da videoda kendine yer bulunuyor. Blade Runner 2049'un 6 Ekim 2017'de vizyona gireceği düşünülürse Ataribox'ın çıkış tarihi oldukça mantıklı hale geliyor. 

atari nes nintendo nes classic blade runner e3
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.