eBay Üzerinde Fotoğrafla Arama Yapmak Mümkün

Dünya üzerindeki en fazla kullanılan ticaret platformlarından bir tanesi olan eBay’de artık çekmiş olduğunuz fotoğraflar sayesinde arama yapmanız olanaklı olacak.

eBay Üzerinde Fotoğrafla Arama Yapmak Mümkün

Dünya üzerindeki en fazla kullanılan ticaret platformlarından bir tanesi olan eBay’de artık çekmiş olduğunuz fotoğraflar sayesinde arama yapmanız olanaklı olacak. Sistemin kendi kendisine öğrenebilecek olduğu ve bu sebeple ilerleyen dönem içerisinde çok daha mantıklı sonuçlar verebilecek olduğu da belirtildi.

Son dönem içerisinde gerçekleştirdiği ''3 günde teslimat'' şeklindeki kampanyalar sayesinde dikkatleri tekrardan üzerine çekmeyi başarmış olan firmanın son girişimi de fazlası ile etkileyici. Gelmiş olan haberlere bakılırsa şimdilik fazlası ile düşük  bir isabet oranına sahip durumdaki fotoğraf ile arama  yapma sistemi yavaş bir şekilde iyileşmeye devam ediyor olacak.


Sistemin mantığı ise fazlası ile basit. Örnek olarak birinin ayağında görmüş olduğunuz bir ayakkabıyı çok beğendi iseniz, akıllı telefonunuz sayesinde hemen bir fotoğraf çekip eBay üstünden arama gerçekleştirebiliyorsunuz. Sistem ise bu fotoğrafları site üzerinde yer alan ilanlarla karşılaştırmakta ve sizlere benzeyen sonuçları sunmakta.

Benzeyen sistemler ise günümüzde örnek olarak Google şirketinin tarafından kullanılır bir halde. Görsel ile arama yapabilme sistemi git gide daha iyi sonuçlar vermeye başlamış olan Google şirketinin hemen sonrasında yeni geliştirilmiş bu sistemin de gelecek dönemde mükemmel bir hale gelecek olduğunu tahmin etmek hiç bir şekilde güç değil.

ebay fotoğraf arama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.