E- Arşiv Sistemi Nasıl Satın Alınır?

Günümüz teknolojilerinden yararlanılan bu sistemde e arşiv faturası size PDF formatında tanımlamış olduğunuz e-posta aracılığı ile gönderilmektedir.

E- Arşiv Sistemi Nasıl Satın Alınır?

SPONSOR iÇERİK

Günümüz teknolojilerinden yararlanılan bu sistemde e arşiv faturası size PDF formatında tanımlamış olduğunuz e-posta aracılığı ile gönderilmektedir. Ayrıca bir nüshası da arşivde saklı kalması için kayıt altına alınmaktadır. Tüm bilgilere güvenli şekilde istediğiniz zaman erişim sağlayabileceğiniz bir platforma sahip olan Digital Planet sisteminde daha hızlı ve daha güvenli olarak bilgilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Firmanız Adına Özel Arşiv Nasıl Oluşturulur?

Aktif olarak tüm bilgilerinizin kayıt altında tutulduğu bu sistemde elektronik ortamda istediğiniz veriye tek bir tıkla erişim sağlayabiliyorsunuz. Tüm bu işlemler için Digital Planet sistemi üzerinden hesap oluşturmanız gerekir. Oluşturulan hesap sonrasında e- arşiv satın almanız ile tüm bilgilerinizin saklı tutulacağı bir ortama sahip olacaksınız.

E-arşiv nedir gibi sorular ile karşı karşıya kalıyorsanız müşteri hizmetlerinden de anında yardım alabilirsiniz. E- arşiv sistemi ile öncelikle profilinizin oluşturulması, kullanıcı adı ve parola belirlenmesi gerekir. Ardından belirlenen bu hesap içerisine tüm bilgileri aktarmanız yeterli olacaktır. E- arşiv sistemi ile profilinize ulaşım sağladıktan sonra istediğiniz tüm verileri kaydedecek ve dilediğiniz zaman bu bilgilere ulaşabileceksiniz.

E- Arşiv İle İlgili Bilgilere Nereden Ulaşabilirim?

Hesabınıza giriş yapmanızın ardından tüm bilgilere ulaşmak için sizi güler yüzle karşılayacak olan bir destek ekibi yer alır. İsterseniz iletişim numarasından isterseniz de adres üzerinden yardım alabilirsiniz. Bilgilendirme aşaması için iletişim numarasını tercih ediyorsanız 444 9 328 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır. Site içerisinden bilgi almak istiyorsanız www.digitalplanet.com.tr/tr/call adresinden Müşteri Destek Servisine erişim sağlayabilirsiniz. Günün her saatinde aktif olarak hizmet veren destek ekibi sayesinde sistem içerisinde merak ettiğiniz herhangi bir konu hakkında anında cevap alabilirsiniz.

Merak ettiğiniz birçok konu hakkında da Digital Planet sistemi içerisinde destek ekibinden yardım alabilirsiniz. E- arşiv sistemi ile sunulacak olan hizmetler sayesinde artık daha kolay ve daha hızlı bir şekilde tüm veri ve belgelerinize erişim sağlayabilecek ve son derece güvende tutabileceksiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.