Dünyanın En Pahalı Telefonu Vertu Signature Cobra Satışta

Pahalı tanımını yeniden oluşturan Vertu Signature Cobra Limited Edition telefonları satışa çıktı. Yeni seri telefonların rekor fiyatını duyunca çok şaşıracaksınız.

Dünyanın En Pahalı Telefonu Vertu Signature Cobra Satışta

Son çıkan Samsung Galaxy S8 akıllı telefonlarının ya da kısa süre sonra piyasaya çıkış yapacak olan iPhone 8 akıllı telefonlarının pahalı olduğunu düşünüyorsanız bir kez daha düşünün. Öyle ki Apple ya da Samsung akıllı telefonlarının özelliklerinin neredeyse yarısı kadar bir sisteme bile sahip olmayan Vertu Signature Cobra Limited Edition telefonları her iki markayı da fiyat konusunda geride bırakmayı başardı. Bir akıllı telefon değil, daha çok eski tip cep telefonu olarak gösterebileceğimiz yeni seri telefonların maksimum olarak ne kadar olacağını düşünebilirsiniz. Fakat Vertu Signature Cobra Limited Edition telefonları tahmin edilebilecek bir fiyata sahip değil. Telefonların fiyatı tam olarak 1.3 milyon TL.

Vertu Signature Cobra Limited Edition Neden Bu Kadar Pahalı?

1.3 milyon TL gibi lüks spor arabaların bile ulaşamadığı bir fiyatla satışa çıkan telefonların neden bu kadar pahalı olduğuna gelelim. Yeni seri telefonların fiyatının bu kadar yüksek olmasının nedeni ise telefonun üzerinde yer alan 439 yakut taşı. Buna ek olarak 2 zümrüt taşı da bulunan telefonların başka hiçbir özelliği bulunmasa da fiyat rekor seviyede. Sadece arama yapabilmek için kullanabileceğiniz telefonun tabi ki koleksiyon ürünü olarak satıldığını da ekleyelim. Yine de Vertu Signature Cobra Limited Edition serisinin fiyatı daha uzun süre konuşulmaya devam edecek gibi.   

vertu dünyanın en pahalı telefonu Vertu Signature Cobra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.